В Свесі відзначили День рибалки

Про це Ямпіль.INFO повідомив директор місцевого Палацу культури Андрій Маліков

«14 липня в селищі Свеса традиційно відзначили День рибалки. Свято пройшло на березі ставу в центрі селища. Зранку змагання розпочали рибалки серед яких були і досвідчені і ті, хто вудку взяли вперше, чоловіки, жінки і діти. Рибалки змагались у номінаціях за найбільший улов та за найбільшу рибу. Після підведення підсумків всі учасники змагань, а також численні глядачі свята, поласували смачною рибною юшкою. Після частування проведена конкурсно-розважальна програма, переможці та учасники якої отримали подарунки. Закінчилося свято дискотекою.

Організатори змагань щиро вдянчні всім, хто забезпечив призовий фонд та сприяв проведенню цього свята: В.Подлесному, В.Стаднюку, О.Стаднюк, С.Крамару, М.Сененкову, С Кричевцову, О.Лук’яненко. Від себе особисто хочу подякувати колег Палацу культури, які допомогли створити святковій настрій, підготували та провели це свято: І.Жаботинську та С.Рогову.Виражаю подяку і місцевим жителям, які допомогали як у підготовці місць проведення селищного свята, так і у його проведенні», – зазначив Андрій Маліков.

011

012

013

3 thoughts on “В Свесі відзначили День рибалки

  1. В Ямполе ? У нас даже водоёмов с карасями не осталось , я уже не говорю о том что нынешние наши * дамочки * даже при наличии водоёма что то подобное организовали . Не тем у них головы забиты , не тем !

Comments are closed.