За кого голосували ямпільчани на позачергових парламентських виборах

Перемога Андрія Деркача виглядала цілком прогнозованою ще до початку виборчої кампанії, з огляду на ті ресурси, якими володіє депутат багатьох скликань.

Його реальний конкурент – кандидат від «Слуги народу», власник невеликого бізнесу в Свесі Дмитро Шевченко просто не мав фінансової можливості конкурувати з ним. Тому проведенню грандіозних за місцевими мірками концертів на дні сіл та селищ, розіграшу цінних подарунків у вигляді ноутбуків та холодильників, представник «Слуги народу» протиставив лише зустрічі з виборцями. Не вистачило кандидату і медійних ресурсів, щоб донести людям інформацію про себе.

Не будемо забувати і про використання брудних технологій у вигляді висування проти Дмитра Шевченка різноманітних кандидатів – двійників. Окрім того, ледь не половина з 16 кандидатів в депутати, що балотувались від округу, не втримались від спокуси назвати себе представником «Слуги народу» та «Зе-команди», чим, звичайно, ввели виборців в оману.

Справжнім курйозом цієї виборчої кампанії стало те, що кандидат від пропрезидентської політичної сили не мав жодного адміністративного ресурсу, який натомість відверто працював на його конкурента – самовисуванця. На підтвердження цих слів згадаємо лише факти супроводження кандидата в депутати посадовими особами органів місцевого самоврядування та розміщення матеріалів агітаційного характеру на офіційному сайті Ямпільської районної ради.

Було багато повідомлень і про підкуп виборців, який ніби-то проводився в районі, але ці факти не змогли довести ні кандидати в депутати – конкуренти, ні правоохоронні органи. Без провокацій і істотних порушень пройшли і сам день голосування, і підрахунок голосів. Знову ж таки, жодний з учасників виборчого процесу не надав докази зворотнього.

Аналізуючи результати голосування, можна стверджувати, що Андрію Деркачу чи не вперше змогли нав’язати більш-менш реальну конкуренцію. Результат багаторічного депутата впав з 61,84% на попередніх виборах в 2014 році до 40,58% голосів.

Детальніше про те, як пройшли вибори на Ямпільщині ви можете дізнатись переглянувши нашу інфографіку. Для її створення ми використали данні паралельного підрахунку голосів однієї з політичних партій. Тому, ці данні можуть дещо відрізнятись від офіційних. 

4 thoughts on “За кого голосували ямпільчани на позачергових парламентських виборах

  1. А скільки було “грязі” на дільницях.
    Це не вибори, це показова вистава,

  2. Мдя, я понимаю,что весьма вероятны подтасовки, но мля все равно же немало голоснуло за Деркача. Я чокаюсь, особенно Дружба сколько отдала голосов, ну жрите гавно, народ всегда заслуживает от и до, что с ним происходит в стране.

  3. Да у тебя походу еще кастрюлька на голове.Уже и так доскакались дальше уже некуда.

  4. Генетичне рабство винищуеться поступово методом Моисея.Ждемо ще 10 р.

Comments are closed.

error: Content is protected !!