В райдержадміністрації обговорили питання навчання студентів – медиків за кошти районного бюджету

Про це повідомляє офіційний сайт Ямпільської РДА

29 липня проведено засідання районної ради з кадрових питань на якій було обговорено виконання Програми кадрового забезпечення галузей економіки Ямпільського району до 2020 року На засіданні ради були розглянуті питання щодо оплати навчання студента за рахунок коштів районного бюджету та про закінчення договору з студентом, який закінчив навчання, і його відпрацювання відповідно до отриманої кваліфікації в закладах охорони здоров’я на території району.

За результатами розгляду прийнято рішення внести на розгляд чергової сесії Ямпільської районної ради питання про продовження дії програми у зв’язку з тим, що у 2019 році закінчується дія  Програми кадрового забезпечення галузей економіки Ямпільського району, за рахунок якої проходить інтернатуру Фоменко З.В. та продовжує навчання Пушко М.С.

Питання щодо працевлаштування Доцок В.С. вирішили тримати на контролі, а у разі не виконання умов договору студентом було прийнято рішення звернутись до суду.

3 thoughts on “В райдержадміністрації обговорили питання навчання студентів – медиків за кошти районного бюджету

  1. А может на эти деньги построить маленькую такую церквушку? Ну, чтобы господь лечил людей. Или мозги включились? Странно даже как-то…

Comments are closed.

error: Content is protected !!