Жителя Ямпільського району рідні та поліція розшукували як безвісті зниклого. А він втрапив в болото і майже дві доби боровся за життя, намагаючись дістатися твердої поверхні. Врятували чоловіка поліцейські, які вийшли на нього, прочісуючи місцевість в пошуках.

Про це інформує відділ комунікації поліції Сумської області

До чергової частини поліції звернулась жінка і повідомила про зникнення свого рідного 59-річного дядьки Олексія Шевченка, що мешкає в с. Зорине Ямпільського району, Сумської області. Поліцейські, які виїхали до місця мешкання зниклого встановили, що мешкав він сам, характеризувався з позитивної сторони і з сусідами підтримував дружні стосунки. Саме вони і помітили його зникнення: вечері бачили сусіда, а вранці на його дверях побачили замок. Це викликало певні підозри, враховуючи Олексій Олександрович хворів і ніколи не полишав домівку. Сусіди зателефонували племінниці, яка час від часу його відвідувала і по її приїзду почали спільні пошуки. Через добу невдалих спроб встановити місце знаходження чоловіка, вони зателефонували на лінію «102».
На розшук зниклого був задіяний майже весь особовий склад Ямпільського відділення поліції. Пошуки в селі результатів не дали, тож правоохоронці почали прочісувати метр за метром прилеглу до села територію. «Знайшли чоловіка на відстані двох кілометрів від його будинку, в болоті. Поліцейські витягли його, допомогли дістатись до дому. Чоловік був знесилений. Нікого не впізнавав і спочатку нічого не міг пояснити, – говорить Микола Куліш, начальник Ямпільського відділення поліції ,- і це зрозуміло, адже в болотній пастці він пробув фактично дві доби. Вже потім пригадав, як пішов в гості до знайомих і заблукав».
Постраждалому була надана вся необхідна допомога. Наразі його життю і здоров’ю нічого не загрожує.

3 thoughts on “⚡Поліцейські врятували з болота мешканця Зориного

Comments are closed.

error: Content is protected !!