Трагічна подія відбулась ще у березні минулого року, тоді громадськість сколихнула звістка про байдужість пасажирів та провідників електропотягу «Фастів-Зернове», які не надали допомогу чоловіку, якому стало зле у вагоні.

Чоловіку не лише не викликали швидку медичну допомогу, а і везли зайві дві години до станції Хутір Михайлівський (хоча пасажир мав квиток до Конотопу), де він і помер в приміщенні залізничної лікарні.  

За цим фактом досі триває кримінальне провадження за ч. 3 статті 135 Кримінального Кодексу України «Залишення у небезпеці». На лаві підсудних можуть опинитися провідник, бригадир та машиніст потягу, які не зважаючи на виявлення чоловіка в небезпечному для життя стані на підлозі між вагонами потягу до ст. Конотоп, не здійснили висадку пасажиру на ст. Конотоп, а вирішили довезти його до ст. Хутір-Михайлівський, в результаті чого не надали медичної допомоги та не повідомили службу 102 про подію.

Якщо правоохоронним органам вдасться довести вину вищевказаних осіб їм загрожуватиме покарання у виді позбавлення волі строком від 3 до 8 років.

1 thought on “Поліція досі розслідує справу про смерть чоловіка через ненадання допомоги в «зернівській» електричці

Comments are closed.

error: Content is protected !!