У передвиборчий період зупинку потягу обіцяли відновити до 1 серпня, але до цього часу про це немає жодної згадки в розкладі руху  

19 травня «Укрзалізниця» оголосила, що потяг «Москва – Львів» більше не зупинятиметься на станції «Хутір Михайлівський» у зв’язку з тим, що митний контроль цього міжнародного потягу переноситься на станцію Конотоп. Звичайно така звістка обурила мешканців району, адже для багатьох цей потяг був зручною можливістю дістатися не лише на західну Україну, а і до столиці.

Відміна популярного потягу зпівпала з проведенням агітаційної кампанії до позачергових виборів депутатів Верховної Ради України, тож, ця тема стала однією з головних в риториці окремих кандидатів в нардепи. Більше того, 27 червня ряд ЗМІ, які пов’язують з одним з кандидатів, повідомили про вирішення цієї проблеми. Інтернет видання  pivnich.news сповістило: «в найближчий час, після дотримання певних формальностей з боку залізничників, прикордонників та митників, потяги дальнього сполучення знову зупинятимуться на станції «Хутір-Михайлівський». І це остаточне рішення записане у офіційному протоколі», а програма «Доброго ранку, Країно» зазначила: «остаточне рішення з’явиться у середині липня. Відтак у місцевих з’явиться додатковий вид транспорту потяги, якими вони зможуть швидше добиратися до Києва, Сум і Конотопа».

Проте, у середині липня зупинка потягу по станції Хутір Михайлівський так і не була відновлена. Наша інтернет – газета з цього приводу розмістила матеріал «Зупинку потягу Львів-Москва в Хуторі Михайлівському до виборів не відновлять», чим наразилась на  цілий потік критики і образ від редактора сайту  pivnich.news.  Зокрема,  були  вказано, що ми пишемо «притаманним для маніпуляторів словом стилем» та, що наше видання стає  «жовтою качкою», що крякає з брудного болота».  Свої слова керівник видання аргументував тим, що «до 21 липня ніхто і ніколи не обіцяв відновлення  зупинки “популярного потягу”. У офіційному протоколі наради, в якій брали участь народний депутат України,  керівники Сумщини, Ямпільщини, Укрзалізниці, Сумської митниці, Сумського прикордонного загону, мер міста Дружба  … строки чітко вказані – 1 серпня! Укрзалізниця, з інформації, яка звідти надходить, не збирається порушувати підписані документи. Прикордонники та митники також готуються виконати розпорядження протоколу». Більше того Іван Іванович Богуца тоді написав, що «Прагнення Ямпіль.інфо  “на блакитному оці” підігнати до виборів “потрібну” комусь інформацію не роблять кореспондентові честі», а у приватній переписці додав, що йому буде соромно, якщо потяг не зупиниться на Хуторі Михайлівському 1 серпня.

Наші намагання роз’яснити “колезі”, що у протоколі, яким він аргументує написано лише наступне: «Державній прикордонній службі України, Державній фіскальній службі України РОЗГЛЯНУТИ ПИТАННЯ ТА ОСТАТОЧНО ВИЗНАЧИТИСЬ щодо прикордонного та митного контролю пасажирських поїздів зі станції Конотоп на станцію Хутір Михайлівський» (простіше кажучи, є  доручення «розглянути можливість» і не має жодного зобов’язання відновити митний контроль і зупинку потягів на Хуторі Михайлівському), завершились черговою порцією образ і звинувачень на адресу нашого видання.

Час пролетів дуже швидко і на календарі вже навіть не 1-ше, а 5-те серпня, але зупинки потягу Львів – Москва по станції Хутір Михайлівський мешканці Ямпільського району так і не дочекалися. Більше того, у розкладі руху потягів по станції Хутір Михайлівський не має жодної звістки про зупинку цього потягу в найближчий час. Тобто, побоювання людей, що зупинка потягу стане черговою невиконаною передвиборчою обіцянкою цілком може справдитись.

Ми ж продовжуємо вірити в позитивне вирішення цього важливого для району питання. Зупинка потягу Львів – Москва по станції Хутір Михайлівський, дійсно, важлива для пасажирів.   

2 thoughts on “Мешканці Ямпільщини досі чекають відновлення зупинки потягу Львів – Москва по станції Хутір Михайлівський

  1. зверніть ще увагу, що, як мені здається, зараз скоротили кількість плацкартних вагонів. а також на те, що зі Львова до Москви квитки можна придбати за 45 діб, а з Конотопа до Москви такої можливості немає

  2. Петицию Президенту напишите, С.Будский район подключится и о возврате вкусного ему назад графика.

Comments are closed.

error: Content is protected !!