До змін через діалог: реформа служб, що опікуються дітьми з неблагополучних родин

Темою восьмого засідання нашого дискусійного клубу стала реформа служб, які опікуються дітьми в Ямпільському районі

Протягом десяти днів всі бажаючі могли поставити питання гостю студії –директору Ямпільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірині Хавро. Окрім того, питання експерту підібрали журналісти нашого видання. З відповідями Ірини Віталіївни ви можете ознайомитись, переглянувши наступний відео сюжет:

По завершенню онлайн-конференції відбулось засідання дискусійного клубу на якому була обговорена реформа служб, які опікуються дітьми з неблагополучних родин.

1 thought on “До змін через діалог: реформа служб, що опікуються дітьми з неблагополучних родин

  1. Іріну Вітальївну знаю і поважаю вже 4 роки, допомогає мені порадою, справжній фафівець в своєї роботі, в моєї громадської діяльності. Цервка “Надія” вул. Бузкова,56 селище Ямпіль теж хвилює доля дітей, як і ми громадська організація “Інвалідів Хутір-Михайлівська” вже 2 роки в Дружбі розборки з 10 сімей ромів, з долученням поліції. Та карними методами не вирішує доля дітей, потрібна не байдужа допомога суспільства. Поки що тенденція не змінюється в кращу сторону, враження – кожен піклується сам про себе, може воно і є таке наше життя?

Comments are closed.