Неповнолітньому рецидивісту з Дружби заборонили покидати місто

Запобіжний захід на період слідства наклав Ямпільський районний суд

Юнака підозрюють у тому, що він17.10.2018 року проник до приватного будинку, звідки викрав майно на загальну суму 900 грн. Чим здійснив злочин, що передбачений ч.3 ст.185 КК України.

Причетність неповнолітнього до вчинення кримінального правопорушення підтверджується зібраними у кримінальному провадженні доказами: показаннями свідків та іншими матеріалами кримінального провадження.

Суд врахував наявність ризиків. Зокрема, те, що підозрюваний може вчинити інші кримінальні правопорушення оскільки він ніде не працює, не має постійного джерела доходів, і за таких обставин існують достатні підстави вважати, що неповнолітній буде продовжувати свою злочинну діяльність і скоїть інші кримінальні правопорушення, так як до нього вже застосовано примусові заходи виховного характеру у вигляді передачі під нагляд педагогічному колективу Дружбівської ЗОШ I-III ступенів № 2 строком на 2 роки за вчинення суспільно небезпечного діяння, передбаченого ч.3 ст.185 КК України.

Сам неповнолітній не заперечував проти обрання відносно нього запобіжного заходу у вигляді особистого зобов`язання і визнав вину у скоєнні кримінального правопорушення.