ФК «Дружба» останній в турнірній таблиці Чемпіонату області

Дві нічиї і шість поразок – такий невтішний результат виступу єдиної команди з Ямпільського району у Чемпіонаті Сумської області з футболу серед команд вищої ліги

За вісім ігор першого кола змагань футболісти ФК «Дружба» набрали лише 2 залікові бали, які не дозволили команді піднятися вище останнього місця в турнірній таблиці. При цьому, наші футболісти мають ще й провальну статистику забитих і пропущених м’ячів – 4:32.

650x360-Table-V-09

Як інформує Федерація футболу Сумщини, друге коло чемпіонату стартує 31 серпня. У цей день ФК «Дружба» на своєму полі зустрічатиме ФК «Велетень» з міста Глухова.

Повний календар ігр другого кола виглядає наступним чином:

X тур: 31.08.2019
37ФК «Шостка» ШосткаФК «Тростянець-2» Тростянець
38ФК «Гранум» СніжкиФК «Кролевець» Кролевець
39ФК «Дружба» ДружбаФК ТОВ «Велетень» Глухів
40ФК «Тростянець» ТростянецьФК «LS Group» Сумський район
XI тур: 07.09.2019
41ФК «Тростянець» ТростянецьФК «Шостка» Шостка
42ФК «LS Group» Сумський районФК «Дружба» Дружба
43ФК «Ромни» РомниФК «Гранум» Сніжки
44ФК «Кролевець» КролевецьФК «Тростянець-2» Тростянець
XIІ тур: 14.09.2019
45ФК «Шостка» ШосткаФК «Кролевець» Кролевець
46ФК «Тростянець-2» ТростянецьФК «Ромни» Ромни
47ФК «Гранум» СніжкиФК ТОВ «Велетень» Глухів
48ФК «Дружба» ДружбаФК «Тростянець» Тростянець
XІІІ тур: 21.09.2019
49ФК «Дружба» ДружбаФК «Шостка» Шостка
50ФК «LS Group» Сумський районФК «Гранум» Сніжки
51ФК ТОВ «Велетень» ГлухівФК «Тростянець-2» Тростянець
52ФК «Ромни» РомниФК «Кролевець» Кролевець
XIV тур: 28.09.2019
53ФК «Шостка» ШосткаФК «Ромни» Ромни
54ФК «Кролевець» КролевецьФК ТОВ «Велетень» Глухів
55ФК «Тростянець-2» ТростянецьФК «LS Group» Сумський район
56ФК «Гранум» СніжкиФК «Тростянець» Тростянець
XV тур: 05.10.2019
57ФК «Дружба» ДружбаФК «Гранум» Сніжки
58ФК «Тростянець» ТростянецьФК «Тростянець-2» Тростянець
59ФК «LS Group» Сумський районФК «Кролевець» Кролевець
60ФК ТОВ «Велетень» ГлухівФК «Ромни» Ромни
XVI тур: 12.10.2019
61ФК «Шостка» ШосткаФК ТОВ «Велетень» Глухів
62ФК «Ромни» РомниФК «LS Group» Сумський район
63ФК «Кролевець» КролевецьФК «Тростянець» Тростянець
64ФК «Тростянець-2» ТростянецьФК «Дружба» Дружба
XVII тур: 19.10.2019
65ФК «Гранум» СніжкиФК «Шостка» Шостка
66ФК «Дружба» ДружбаФК «Кролевець» Кролевець
67ФК «Тростянець» ТростянецьФК «Ромни» Ромни
68ФК «LS Group» Сумський районФК ТОВ «Велетень» Глухів
XVIII тур: 26.10.2019
69ФК «Шостка» ШосткаФК «LS Group» Сумський район
70ФК ТОВ «Велетень» ГлухівФК «Тростянець» Тростянець
71ФК «Ромни» РомниФК «Дружба» Дружба
72ФК «Тростянець-2» ТростянецьФК «Гранум» Сніжки
News Reporter