Виготовити скульптуру з залишків дерева виявилось неможливо

Про це інформує офіційний сайт Ямпільської селищної ради

«Небайдужі мешканці селища зразу ж почали вносити пропозиції щодо увічнення дубу .Одні пропонували виготовити скульптуру зі стовбуру, інші – зробити накриття у вигляді шляпки гриба. Але, обстеживши середину дуба, вияснили, що скульптури не можна зробити. Прийняли  рішення – на стовбурі дуба  установити металеву композицію з лелеками.(зразок додається). Довкола стовбура – викласти плиткою», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, «Віковий дуб», який називали символом Ямполя, впав 18 серпня о 5.30 ранку.

14 thoughts on “В Ямполі на стовбурі «Вікового дубу» встановлять композицію з лелеками

 1. Це профанація. Стовбур довго не простоїть, гроші підуть на вітер. Зробіть там фонтан, якщо не можете, то посадіть новий дуб.

 2. мини рынок лучше. овощи -фрукты и проч с/х продукцией пусть бабушки торгуют

 3. Рядом с туалетом?Продуктовый рынок-это как раз для нас.Облагородить нужно территорию,чтобы людям приятно было там находиться.+и туалет ,кстати ,тоже .Вы согласны?

   1. Ямпіль-інфо проведіть опитування на сайті, щоб дізнатися що люди хочуть бачити на цьому місці. На мою думку, дуб мав значення як історична пам’ятка,саджати новий вже не актуально, бо дубів в нашій місцевості багато. Треба якесь гарне дизайнерське рішення.

  1. Да, с общественными туалетами вообще беда! Если взрослый еще может “потерпеть”, то ребенка хоть посреди улицы сажай) А стихийный рынок там ни к чему.

  1. Там не будет расти ни дуб, ни береза, вокруг асфальт и плитка, влаги неоткуда брать, дерево погибнет

 4. Зачем новый дуб сажать то? Сделайте, что нибудь красивое и полезное какая польза от дуба? Туалет можно и оставить.

  1. Туалет в райцентре нужен .только сейчас он в плачевном состоянии.Неплохо было бы его привести в порядок и обслуживать систематически

   1. При сучасній техниці можно привезти і посадити невелике дерево дуба (метрів з 10-15 метрів заввишки).

 5. Нужно на месте дуба АРТ обьект какой – нибудь , забейте в гугл и поймёте о чём я, нужно двигаться в ногу с современностью, посеять газонную траву и поставить произведение современного АРТ искусства

Comments are closed.