Протиправна діяльність здійснювалась на території відразу декількох районів області

Про це повідомляє Прокуратура Сумської області

На Сумщині правоохоронні органи проводять системну роботу щодо протидії незаконному переміщенню осіб та товарів через державний кордон України на територію Російської Федерації.

Так, під процесуальним керівництвом Шосткинської місцевої прокуратури оперативно-розшуковими підрозділами Держприкордонслужби України спільно зі співробітниками Ямпільського ВП та працівниками СБУ в Сумській області виявлено та припинено діяльність каналу незаконного переправлення осіб через державний кордон, який діяв на території декількох районів Сумської області.

Зокрема, 24 серпня 2019 року затримано жителя Краснопільського району, який намагався переправити на територію РФ 52-річного українця поза пунктом пропуску.

Наразі затриманому повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України, вчинене з корисливих мотивів) КК України. За клопотанням прокурора та слідчого підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. За скоєне йому загрожує до 9 років позбавлення волі.