Під час весняного призову на Ямпільщині було відібрано 12 строковиків

Під час засідання колегії Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області заступник військового комісара – начальник відділення комплектування Ямпільського  районного військового комісаріату Олександр МАРКАШОВ проінформував про підсумки проведення призову на строкову військову службу громадян України у квітні-червні 2019 року

Про це інформує офіційний сайт райдержадміністрації

«На обліку в Ямпільському районному військовому комісаріаті  знаходиться 430 чоловік. Планове завдання по призову громадян на строкову військову службу у квітні-червні 2019 року – 17 чоловік. Вручено 141 повістку. Прибуло до Ямпільського районного військового комісаріату 118 чол. За результатами медичної комісії визнано придатними 12 чоловік, 15- направлено на додаткове медичне обстеження, знято з обліку 7 чоловік, 84 – надані відстрочки. Призвано на строкову військову службу 12 чоловік», – говорив Олександр Борисович.

Також доповідачем було зазначено, що основною причиною низького рівня вручення повісток з призову на строкову військову службу по Ямпільському району є те, що більшість призовників проживають та працюють за межами району. Також більшість призовників не відповідають вимогам Наказу Міністра оборони України від 14.08.2008 № 402 за станом здоров’я.

За результатами розгляду надано доручення Ямпільському районному військовому комісаріату провести моніторинг призовників району, які перебувають на обліку, визначити кількість чоловік реального резерву та підготувати листи до Сумської облдержадміністрації, Сумського обласного військового комісаріату з пропозиціями щодо зменшення планового завдання.