Деркач не голосував за зняття недоторканості з депутатів

Семеро представників Сумської області у Верховній Раді проголосували за закон про зняття недоторканості. Не голосував за таке рішення лише Андрій Деркач

Втім, Верховній Раді і без представника Глухівського виборчого округу, вистачило голосів, щоб внести зміни до Конституції і назавжди скасувати привілеї для депутатів. 375 голосів виявилось цілком достатньо для того, щоб внести зміни до ст. 80 Конституції України. 

Фракція “Слуга народу” віддала 252 голоси, “Європейська солідарність” – 24 голоси, “Батьківщина” – 23, “Голос” – 19, депутатська група “За майбутнє” – 22, позафракційні нардепи віддали 33 голоси. При цьому єдина фракція, яка не голосувала за прийняття документа – “Опозиційна платформа “За життя”.

Документ передбачає скасування недоторканності з 2020 року. Так, закон набуде чинності з 1 січня 2020 року. Підкреслимо, тепер законопроект повинен підписати глава парламенту, після чого він буде переданий на підпис президенту Володимиру Зеленському.

Раніше повідомлялося, що Андрій Деркач, який у попередньому складі парламенту входив до бюджетного комітету,не ввійшов до жодного з 23-х комітетів Верховної Ради .

4 thoughts on “Деркач не голосував за зняття недоторканості з депутатів

  1. Дон Андриано себя забывать не станет. Представитель “Воли народа” он учитывает мнение народа только тогда, когда оно совпадает с его интересами. На сей раз не совпало.

Comments are closed.