В Ямполі визначили найгарніший двір селища

Щороку Ямпільська селищна рада заохочує мешканців селища, які старанно доглядають за своїми будинками і перетворюють їх на справжню прикрасу вулиці і населеного пункту

-У номінації «Двір зразкового порядку 2019» перемогу здобуло подвір’я Юлії і Володимира Краснощок по вул. Поліська (на фото), – про це під час урочистостей з нагоди Дня селища повідомила Ямпільський селищний голова Наталія Цибулько.  – Друге місце присудили садибам Євгенії Нечай (вул. Ботанічна) та Галини і Євгенія Лисенко (вул. Вишнева).Треті місця дісталися Погребновій Олені і Валерію, Бодаєвій Галині і Мерцаловій Галині та Юрію. Усі господарі охайних садиб і присадибних ділянок , які вклали багато праці для створення «неземної» краси, отримали пам’ятні таблички і подарунки-сувеніри.

Кращою установою районного центру була визнана Ямпільська районна станція юних натуралістів, яка знаходиться по вулиці Ботанічній.  Кращою ж торгівельною точкою в цьому році конкурсна комісія визначила продуктовий магазин приватного підприємця Світлани Мори, який розташований у приміщенні колишнього заводського гуртожитка по бульвару Ювілейному.

ч1

5 thoughts on “В Ямполі визначили найгарніший двір селища

  1. Дом Кривошапа покойного …. что вы хотите … туда в первую очередь огромные деньги вложены …

  2. Да, двор очень красивый, но интересно кто выбирает победителя и по каким критериям?? Не справедливо присудили места людям которые действительно своими руками вложили много труда в создание “неземной” красоты на своем участке!!

  3. Перед тем как писать комментарии, сначала выйди в свой двор и просто поубирай!!! Это не требует капиталовложений!!! А пи..деть, не мешки ворочать!

Comments are closed.