В п’ятницю в Ямполі відкриють меморіальну дошку В.В. Цвілодубу

Пам’ять краєзнавця і багаторічного директора школи увіковічать у меморіальній дошці, яку встановлять на стінах Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2

Ще в 2017 році з такою ініціативою до педагогічного колективу закладу звернулась депутат обласної ради Лілія Ричкіна. Отримавши згоду від керівництва закладу, Лілія В’ячеславівна виділила кошти на виготовлення і встановлення меморіальної дошки. Саму дошку виготовив ФОП Іван Шинкаренко, який всі виручені кошти направив на допомогу школі.

Урочисте відкриття меморіальної дошки вирішили приурочити до дня народження Віктора Володимировича (7 вересня), але так як він припадає на вихідний день, відкриття  відбудеться в п’ятницю, 6 вересня, о 14.30 на сходах школи.

Організатори заходу запрошують ямпільчан прийти і віддати данину пам’яті Віктору Володимировичу Цвілодубу, який для багатьох був любимим вчителем та директором, видатним краєзнавцем та хранителем місцевої історії.   

6 thoughts on “В п’ятницю в Ямполі відкриють меморіальну дошку В.В. Цвілодубу

  1. Напомните, пожалуйста: был Цвелодуб – директор, кажется, той школы, которая на улице Школьной. Давно, в 50-е годы еще. Это не он?

  2. ДА .-ЭТО ХОРОШО ЧТО ЛЮДИ ПОМНЯТ ЗАСЛУЖЕННЫХ ПЕДАГОГОВ.И УВЕКОВЕЧИЛИ ПАМЯТЬ ОБ В.В. ЦВЕЛОДУБ.–ХОТЯ ПРИ ЖИЗНИ ОН ХОТЕЛ–ЧТОБЫ ШКОЛА 2–НОСИЛА ЕГО ИМЯ. ВСЕ ЭТО ХОРОШО–НО ВОЗНИКАЕТ ВОПРОС —А ЧТО БОЛЬШЕ НЕТ ЗАСЛУЖЕННЫХ ПЕДАГОГОВ =КОТОРЫЕ ВНЕСЛИ СВОЙ ВКЛАД В ПЕДОДОГИЧЕСКОЙ ОТРАСЛИ И РАЙОНА В ЦЕЛОМ! ВОТ ОДИН ИЗ ПЕДАГОГОВ ==СОЛОМКО НАДЕЖДА ИВАНОВНА–Я ДУМАЮ ЕЕ ПОМНЯТ КАК И В.В.ЦВЕЛОДУБ. ТЫСЯЧИ ЯМПОЛЬЧАН.

  3. Тысячи Ямпольчан даже не знают кто эти люди……Хотя там не по 20, и даже не по 30 лет…

  4. мне жаль –что за 30лет и не знать! Спросите у своих родителей–или сходите в школу :-2 !

Comments are closed.