Люди подали петицію щодо ремонту дороги Шостка-Ямпіль

Для того, щоб Кабінет Міністрів України її розглянув необхідно зібрати 25 000 підписів

Проголосувати за неї можна за посиланням https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/2514?fbclid=IwAR0CqzZAXxvxrwyg4ZnHOZYHHmktk9zQOREi8lLv7K15dy36atBDehDCJdQ

рябинский девелопер

«Зі створенням Шосткинського госпітального округу, що об’єднав населені пункти Шосткинського, Ямпільського та Середино-Будського району Сумської області, питання ремонту дороги, від стану якої залежить медичне обслуговування приблизно 30 тисяч осіб (увесь Ямпільський район, Дружбівська ОТГ та частина Середино-Будського району, що не увійшла до складу Зноб-Новгородської ОТГ), стало ще гострішим. Двадцятикілометрова відстань долається легковими автомобілями в середньому за 40 хвилин (автобусами – ще довше). Через погану якість дороги страждає й сфера послуг на території більшої частини Ямпільського та Середино-Будського району, бо деякі підприємства, чия робота залежить від логістики, не ризикують відправляти транспортні засоби дорогою Т-1912 задля уникнення витрат на ремонт автомобілів, а також через великі часові витрати та вірогідність ненадання послуг у передбачений час чи зриву часових умов поставки товарів.

рябинский миц банкротство


Такий стан інфраструктури ще більше завдає шкоди туристичному та інвестиційному потенціалу територій двох районів та частково і міста Шостки як субрегіонального центру.
В певні періоди року частина відстані між Шосткою та Ямполем долається паралельною польовою дорогою, що оригінально не є пристосованою для таких потреб (тим паче, що поле обробляється приватним підприємством).

Чому необхідно провести саме капітальний ремонт, а не поточний середній? По-перше, через деформацію верхнього та середнього шару покриття на більшій частині дороги, а також через необхідність оновлення нижнього шару дороги, без якого внесення верхнього шару буде ірраціональним рішенням. Полотно важливо не просто вирівняти, його потрібно якісно оновити. По-друге, значущість питання узбіч. Неодноразово можна було споглядати, як водіям двох великогабаритних транспортних засобів важко вдається роз’їхатися, через що виникає необхідність наближення до узбіч або виїзд на них. Близькість гілля з дерев, що ростуть поблизу узбіччя, контактуючи з поверхнею транспортних засобів, може завдати останнім шкоди. Більш того, самі узбіччя не розчищені, не рівні, і у теплий період року повсякчас покриті трав’янистими рослинами.

Через обмеженість дохідної частини бюджетів двох районів, а також населених пунктів на їх території, та через великий обсяг витрат, який потребує такий ремонт, просимо терміново виділити кошти з державного бюджету до періоду значних опадів та мінливості температури повітря, через що виконання робіт з капітального ремонту дороги Т-1912 Шостка – Ямпіль буде неможливим», – пише її автор Нікіта Бессараб 

20 thoughts on “Люди подали петицію щодо ремонту дороги Шостка-Ямпіль

 1. Дякую за розміщення інформації про петицію на сторінці вашого інформаційного агентства!
  Прошу, однак, вказати ім’я автора петиції відповідно до того, як воно вказано у самій петиції – Нікіта Бессараб (відповідно до офіційних ідентифікаційних даних).

 2. В районе нет столько населения чтобы насоберать 25 тис )

   1. Попробувати можнно, АЛЕ, цифра 25000 голосів завелика.

    Хороша відмазка щоб доргу не ремонтувати.

  1. Вся Сумская область в шоке от этого испытательного полигона “дорога от Ямполя до Шостки”-ЖУТЬ!!!

  2. ВСЕ близлежащие районы(С-Будский, Ямпольский, Шосткинский, Глуховский) и вся Сумская область соберут и миллион подписей

 3. Я – поставив свій підпис!
  Так же подивився інші питиціїі, і що я там побачив, люди вимагають підвищити зарплату, знизити пенсійний вік, встановити відеокамери на лежачих поліцейских і так далі, пропозицій багато, і всім пропонують зібрати 25тис. підписів, але більш ніж 18% так ніхто і не набрав. Вивод такий: кому потрібна дорога – той хай і ремонтує за власний рахунок.

 4. Створили медичний округ (гроші на створення округу уряд виділив), і тепер думає наша влада за чий би рахунок відремонтувати дорогу, а дорожні гроші напевно вже у власних кишенях (в тому році для показухи ремоннт дороги вже був, шлаком де які ями закидали).

 5. Граждане! Вы в своём уме? И вообще в уме ли вы?
  Ну наберёт ваша пИтИтИция 25 тышч и чё? Царь-батюшка лично белым пальчиком в кнопку ткнёт и как рассмотрит ея, полетят депеши, головы и заодно птицы на юга. Страдают подданые в Свесах Мухосранскаго уезду, а ну дорогу выстелить им пухом и перинами. А Вам, пИтИтИцоголоССуйные, земной поклон, слава и благодать, такое дело сделали в перерыве между фИсьбуком и танчиками. Кто сказал:”Ж.пу мнули за компом”? Ни в коем, они же “хоть что-то делали”.
  А если сурьёзно, то сколируй мой пост и разошли двенадцати друзьям. Наберётся 25 тыс. репостов и будет у вас всё хорошо, и дорога, и головка бо-бо перестанет. Эх, заживёте прям европее европейцев.

  1. Треба хоча б щось робити! А не сидіти і базікати! Крім жителів району є ще родичі, друзі, які приїздять цією дорогою і також можуть проголосувати!

   1. Повторение – мать учения, но для Вас, Маша, я перефразирую.
    Желающие “что-то делать … нужное” – это фан-клуб одного киевского мэра и его “молодой команды”. Хотите “не сидіти і базікати”, а сидеть и лайкать челобитные – флаг в руки, только пользы от этих лайков меньше, чем от “базіканья”, хотя бы потому, что в процессе этого самого “базіканья” Вы, может быть, начнёте понимать в какой стране мы живём, кто ей управляет и каким образом.
    Ученье, Маша, – это свет, а неучёных – тьма!

 6. Уже набрали 1,3% голосов, ще треба набрати 98,7% і пообіцяють нам що дорога буде, а далі обіцянок три роки ждуть.

 7. И кстати, Вы обратили внимание на “Насосний завод припинить водопостачання Свеси”? Знаете, до какого состояния доведено и водопостачання, и водовідведення? Попробуйте представить ту колоссальную сумму, которая пойдёт на ремонт (не говорите, что СНЗ всё сделает в лучшем виде, а новый собственник с удовольствием примет руины). Представили? А теперь переведите её в километры асфальта.
  Так что на асфальт “ДЕНЕГ НЕТ – НО ВЫ ДЕРЖИТЕСЬ”.

 8. Самое обидное то, что прочитают многие, а зарегистрируются на сайте петиций единицы+ немного тех кто уже там зарегистрировались. 25 тыс. подписей это много. 12 тыс. в самый раз было бы.

  1. Я была там зарегистрирована три раза, и каждый новый заход на сайт, не пропускает старые пароли…. И заново писать свои личные данные, мне надоело! Я думаю, я не одна такая, и ради одного голоса, проходить такую регистрацию не все захотят.

Comments are closed.