Для того, щоб Кабінет Міністрів України її розглянув необхідно зібрати 25 000 підписів

Проголосувати за неї можна за посиланням

«Зі створенням Шосткинського госпітального округу, що об’єднав населені пункти Шосткинського, Ямпільського та Середино-Будського району Сумської області, питання ремонту дороги, від стану якої залежить медичне обслуговування приблизно 30 тисяч осіб (увесь Ямпільський район, Дружбівська ОТГ та частина Середино-Будського району, що не увійшла до складу Зноб-Новгородської ОТГ), стало ще гострішим. Двадцятикілометрова відстань долається легковими автомобілями в середньому за 40 хвилин (автобусами – ще довше). Через погану якість дороги страждає й сфера послуг на території більшої частини Ямпільського та Середино-Будського району, бо деякі підприємства, чия робота залежить від логістики, не ризикують відправляти транспортні засоби дорогою Т-1912 задля уникнення витрат на ремонт автомобілів, а також через великі часові витрати та вірогідність ненадання послуг у передбачений час чи зриву часових умов поставки товарів.


Такий стан інфраструктури ще більше завдає шкоди туристичному та інвестиційному потенціалу територій двох районів та частково і міста Шостки як субрегіонального центру.
В певні періоди року частина відстані між Шосткою та Ямполем долається паралельною польовою дорогою, що оригінально не є пристосованою для таких потреб (тим паче, що поле обробляється приватним підприємством).

Чому необхідно провести саме капітальний ремонт, а не поточний середній? По-перше, через деформацію верхнього та середнього шару покриття на більшій частині дороги, а також через необхідність оновлення нижнього шару дороги, без якого внесення верхнього шару буде ірраціональним рішенням. Полотно важливо не просто вирівняти, його потрібно якісно оновити. По-друге, значущість питання узбіч. Неодноразово можна було споглядати, як водіям двох великогабаритних транспортних засобів важко вдається роз’їхатися, через що виникає необхідність наближення до узбіч або виїзд на них. Близькість гілля з дерев, що ростуть поблизу узбіччя, контактуючи з поверхнею транспортних засобів, може завдати останнім шкоди. Більш того, самі узбіччя не розчищені, не рівні, і у теплий період року повсякчас покриті трав’янистими рослинами.

Через обмеженість дохідної частини бюджетів двох районів, а також населених пунктів на їх території, та через великий обсяг витрат, який потребує такий ремонт, просимо терміново виділити кошти з державного бюджету до періоду значних опадів та мінливості температури повітря, через що виконання робіт з капітального ремонту дороги Т-1912 Шостка – Ямпіль буде неможливим», – пише її автор Нікіта Бессараб 

20 thoughts on “Люди подали петицію щодо ремонту дороги Шостка-Ямпіль

 1. Дякую за розміщення інформації про петицію на сторінці вашого інформаційного агентства!
  Прошу, однак, вказати ім’я автора петиції відповідно до того, як воно вказано у самій петиції – Нікіта Бессараб (відповідно до офіційних ідентифікаційних даних).

 2. В районе нет столько населения чтобы насоберать 25 тис )

   1. Попробувати можнно, АЛЕ, цифра 25000 голосів завелика.

    Хороша відмазка щоб доргу не ремонтувати.

  1. Вся Сумская область в шоке от этого испытательного полигона “дорога от Ямполя до Шостки”-ЖУТЬ!!!

  2. ВСЕ близлежащие районы(С-Будский, Ямпольский, Шосткинский, Глуховский) и вся Сумская область соберут и миллион подписей

 3. Я – поставив свій підпис!
  Так же подивився інші питиціїі, і що я там побачив, люди вимагають підвищити зарплату, знизити пенсійний вік, встановити відеокамери на лежачих поліцейских і так далі, пропозицій багато, і всім пропонують зібрати 25тис. підписів, але більш ніж 18% так ніхто і не набрав. Вивод такий: кому потрібна дорога – той хай і ремонтує за власний рахунок.

 4. Створили медичний округ (гроші на створення округу уряд виділив), і тепер думає наша влада за чий би рахунок відремонтувати дорогу, а дорожні гроші напевно вже у власних кишенях (в тому році для показухи ремоннт дороги вже був, шлаком де які ями закидали).

 5. Граждане! Вы в своём уме? И вообще в уме ли вы?
  Ну наберёт ваша пИтИтИция 25 тышч и чё? Царь-батюшка лично белым пальчиком в кнопку ткнёт и как рассмотрит ея, полетят депеши, головы и заодно птицы на юга. Страдают подданые в Свесах Мухосранскаго уезду, а ну дорогу выстелить им пухом и перинами. А Вам, пИтИтИцоголоССуйные, земной поклон, слава и благодать, такое дело сделали в перерыве между фИсьбуком и танчиками. Кто сказал:”Ж.пу мнули за компом”? Ни в коем, они же “хоть что-то делали”.
  А если сурьёзно, то сколируй мой пост и разошли двенадцати друзьям. Наберётся 25 тыс. репостов и будет у вас всё хорошо, и дорога, и головка бо-бо перестанет. Эх, заживёте прям европее европейцев.

  1. Треба хоча б щось робити! А не сидіти і базікати! Крім жителів району є ще родичі, друзі, які приїздять цією дорогою і також можуть проголосувати!

   1. Повторение – мать учения, но для Вас, Маша, я перефразирую.
    Желающие “что-то делать … нужное” – это фан-клуб одного киевского мэра и его “молодой команды”. Хотите “не сидіти і базікати”, а сидеть и лайкать челобитные – флаг в руки, только пользы от этих лайков меньше, чем от “базіканья”, хотя бы потому, что в процессе этого самого “базіканья” Вы, может быть, начнёте понимать в какой стране мы живём, кто ей управляет и каким образом.
    Ученье, Маша, – это свет, а неучёных – тьма!

 6. Уже набрали 1,3% голосов, ще треба набрати 98,7% і пообіцяють нам що дорога буде, а далі обіцянок три роки ждуть.

 7. И кстати, Вы обратили внимание на “Насосний завод припинить водопостачання Свеси”? Знаете, до какого состояния доведено и водопостачання, и водовідведення? Попробуйте представить ту колоссальную сумму, которая пойдёт на ремонт (не говорите, что СНЗ всё сделает в лучшем виде, а новый собственник с удовольствием примет руины). Представили? А теперь переведите её в километры асфальта.
  Так что на асфальт “ДЕНЕГ НЕТ – НО ВЫ ДЕРЖИТЕСЬ”.

 8. Самое обидное то, что прочитают многие, а зарегистрируются на сайте петиций единицы+ немного тех кто уже там зарегистрировались. 25 тыс. подписей это много. 12 тыс. в самый раз было бы.

  1. Я была там зарегистрирована три раза, и каждый новый заход на сайт, не пропускает старые пароли…. И заново писать свои личные данные, мне надоело! Я думаю, я не одна такая, и ради одного голоса, проходить такую регистрацию не все захотят.

Comments are closed.