Відтепер ім’я видатного вчителя та краєзнавця увіковічене на меморіальній дошці, що встановлена на фасаді Ямпільської загальноосвітньої школи №2

Напередодні дня народження краєзнавця до школи, колектив якої Віктор Володимирович очолював декілька десятиліть, завітали його учні та колеги. Ямпільчани вшанували пам’ять свого вчителя та урочисто відкрили меморіальну дошку в його честь.

Зі словом до присутніх звернулась вдова Віктора Володимировича Любов Михайлівна Цвілодуб, ініціатори встановлення дошки депутати обласної ради Лілія Ричкіна та районної ради Олександр Соломко, почесні гості: Ямпільський селищний голова Наталія Цибулько, начальник відділу освіти, молоді та спорту Олег Проценко, директор школи Лариса Іллютченко, керуючий справами апарату райради Валентина Яструб, колишня учениця Віктора Цвілодуба Тетяна Парховата.

Окрім того, гостей заходу запросили до шкільного музею освіти, де відбулась розповідь -презентація про великого ямпільчанина, який все життя присвятив педагогічний праці та справі вивчення історії рідного Ямполя.

ч1
ч2
ч3
ч4
ч5
ч6
ч7
ч8
ч9
ч10