Сьогодні ямпільські рятувальники відзначають професійне свято

17 вересня — відмінна нагода подякувати за мужність, сміливість та рішучість усім працівникам аварійно-рятувальних служб, адже в цей день відзначають День рятувальника України. Свято затверджене в 2008 році указом Президента України.

День рятувальника — професійне свято тих, хто рятує чужі життя, щоразу ризикуючи своїм, справжніх героїв, які здійснюють дійсно шляхетні та сміливі вчинки, але скромно кажуть, що це всього-на-всього їхня робота.

Їхній девіз — «Запобігти. Врятувати. Допомогти.». І він як найкраще відображає нелегкі будні рятувальників. Вони попереджають та ліквідують пожежі, аварії та катастрофи, знешкоджують боєприпаси, рятують людей на воді, виносять з вогню, дістають з-під уламків. І це далеко не повний перелік завдань оперативно-рятувальної служби. З якими тільки негараздами не звертаються по телефону 101.

Варто відзначити, що українські рятувальники відзначають своє професійне свято в день святкування православною церквою Ікони Божої Матері, іменованої «Неопалима Купина», яка є покровителькою пожежників і рятувальників і надає допомогу всім, хто потрапив у біду.

У День рятувальника побажаємо їм поменше тривожних та помилкових дзвінків, а самі постараємося бути більш обачними, не забувати правила пожежної безпеки та не пускати своїх котів на високі дерева 🙂

2 thoughts on “Сьогодні ямпільські рятувальники відзначають професійне свято

 1. Звичайно, дуже дякую нашим рятувальникам за їх плідну роботу, але хочу зазначити що іноді їхня праця могла бути кращою.
  Хочу зазначити, що в цьому році, в серпні місяці, в Паліївці сталася пожежа.
  Після дзвінка за номером 101 перша пожежна машина доїхала через годину, а друга так взагалі хтозна коли. Коли приїхали рятувальники то горіло вже 2 будинки і вони не дуже квапилися гасити пожежу , бо казали: “Ми все контролюємо”. Звичайно я не можу вказувати професіоналам як працювати, але хочу зазначити, що доки місцеві жителі рятували домашню худобу, майно господарів, гасили пожежу носивши відрами воду, то пожежники не могли знайти дороги, виїхали не на ту вулицю. Також, як виявилось в них порвані “рукава” для гасіння. А ще до цього не працює в машинах насос, і пожежники змушені були їздити до гідранту, а не до водойми, яка знаходилась за 300 метрів. Хоча з місцевих бюджетів територіальних громад кожного року виділяються кошти на нову форму та інші потреби, а також на пальне.
  На останок хочу також привітати звичайних людей, які в надзвичайних ситуаціях можуть стати рятувальниками. Не маючи професійної освіти, не боячись небезпеки, біжать на допомогу.
  Дякую за вашу небайдужість.
  Зі святом рятувальника!

Comments are closed.