На Ямпільщині проти сказу вакцинуватимуть диких тварин

На території району буде проводитися пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу

Про це Ямпіль.INFO повідомили в Ямпільському міжрайонному управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області

У Ямпільському районі у вересні-жовтні 2019 року буде проводитися планова пероральна імунізація м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків єнотовидних собак) проти сказу. Вакцинація на території району буде проводитися повітряним розподілом принад з вакциною за допомогою літаків.

Сказ – одна з найнебезпечніших вірусних хвороб, спільних для тварин та людей, за якою уражається центральна нервова система з ознаками поліенцефаломієліту, супроводжується паралічами і завжди закінчується смертю. Поширюють сказ у природі лисиці, вовки, єнотовидні собаки та бродячі тварини.

Складна епізоотична ситуація щодо сказу в Україні та Сумській області вимагає радикальних заходів, серед яких одне з основних місць займає пероральна імунізація диких м’ясоїдних, ефективність якої доведена як в експериментальних, так і в польових умовах.

Тому, шановні жителі Ямпільщини, коли ви побачите літак, який розкидає приманку з вакциною розміром із сірникову коробку, просимо, не хвилюватись – це лише здійснюється процес вакцинації диких м’ясоїдних тварин. Прохання не брати брикети в руки та не переносити з місця.

2 thoughts on “На Ямпільщині проти сказу вакцинуватимуть диких тварин

  1. собак возле рынка потравите лучше. ведь покусают же детей, это же просто вопрос времени

    1. У нас люди вообще не соображают. Покусают, не покусают – им наплевать. Они могут только в церковь толпами ходить и выбирать всяких проходимцев.

Comments are closed.