3 вересня, у день визволення Ямполя від німецько-фашистських загарбників, у селищі відбудеться перепоховання бійців, які загинули, захищаючи наш край від ворога. Про це повідомила селищний голова Наталія Цибулько. За її словами, рішення про це одноголосно прийняли депутати на останній сесії селищної ради.

  • Коли пошуковий загін «Обеліск» офіційно повідомив нам результати своєї роботи, ми вирішили, що не маємо права не віддати останні воїнські почесті тим п’ятьом солдатам, які прийняли смерть за наше майбутнє. Напередодні 69-ї річниці визволення Ямполя та ніби далека війна знову нагадала нам, якою ціною далась Перемога, скільки людей загинуло. Як вдячні нащадки ми маємо достойно провести у останню путь загиблих. Впевнені, що ці скорботні заходи зберуть сотні ямпільчан, стануть уроком памяті для молодого покоління, – говорить Н.Цибулько.

Як стало відомо, перепоховання відбудеться біля братської могили в центрі селища. Тут поховано більше 800 радянських воїнів, тож можна лише уявити масштаби боїв, що мали такі величезні людські втрати. Саме біля цієї братської могили невдовзі будуть перепоховані останки воїнів, що були знайдені нещодавно.

error: Content is protected !!