Іноформація про проведення термомодернізації Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ розміщена на сайті системи Прозорро

Капітальний ремонт очікує на приміщенняДружбівського НВК : загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – ДНЗ, який став опорним навчальним закладом після створення Дружбівської об’єднаної територіальної громади.  Якщо вірити даним Мінрегіонбуду, в школі навчається 560 учнів, працює 61 педагогічних та 25 чоловік інших працівників.

Що планується зробити?

Проектом передбачено зовнішнє  утеплення стін будівлі школи із застосуванням нових технологій,  заміна вікон та дверей на енергозберігаючі, утеплення цоколю. За задумом проектантів, це дозволить економію енергоносіїв, дотримання санітарно – гігієнічних норм утримання учнів, економію коштів місцевого бюджету через скорочення витрат на опалення, збільшення терміну експлуатації будівлі, покращення її естетичного вигляду.

Які терміни проведення робіт?

У договорі вказано, що роботи мають бути проведені у період з 16 вересня по  31 грудня 2019 року.

Звідки виділені гроші?

Проект «Капітальний ремонт (термомодернізація) Дружбівського НВК : ЗОШ І – ІІІ ст.. – ДНЗ з утепленням стін та заміною віконних та дверних блоків по вул. Кожедуба, 6 в м. Дружба Ямпільського району Сумської області» розміщено на сайті Міністерства регіонального розвитку, що свідчить про те, що роботи проводяться за кошти Державного фонду регіонального розвитку, а не місцевого бюджету.

Хто переміг на тендері?

Роботи виконуватиме ТОВ «Ронгбук», яке на тендері запропонувало нижчу ціну ніж ПП «Будкомфорт Дружба». Щоправда, проведення відкритих торгів дозволило зменшити ціну лише на 23 тисячі 477 гривень (з 5 793 479 до 5 770 002,47 гривень).

Хто є власником підприємства?

Згідно інформації Єдиного державного реєстру підприємств, установ і організацій України, ТОВ «Ронгбук» зареєстроване в місті Києві, його бенефіціарним власником є Коваль Олександр Леонідович.

Для выполнения целого ряда строительных работ и ремонта вам обязательно понадобиться термоусадка. Очень и очень важно, что бы она была качественной и отвечала высоким международным стандартам безопасности. Приобрести такую термоусадку по самой выгодной цене вы можете в компании termousadka.com.ua.

На сайте интернет – магазина https://termousadka.com.ua/product-tag/termousadka-prozrachnaya вы найдёте широкий ассортимент термоусадок, которые вы сможете приобрести по самым выгодным ценам. Таким образом, ваше сотрудничество с termousadka.com.ua будет приятным и взаимовыгодным. Убедитесь в этом сами!