Двом дітям сиротам з Ямпільського району придбають житло

Про це повідомила начальник управління соціального захисту населення Ямпільської райдержадміністрації Сумської області Олена Терентєва на апаратній нараді при голові Ямпільської райдержадміністрації Сумської області

«Для  Ямпільського району з державного бюджету для придбання житла або виплати грошової компенсації дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, було виділено 344 596 гривень», – зазначила Олена Олександрівна.

Районною комісією при розрахунку орієнтовної потреби в коштах було враховано 10 дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, у тому числі 1 дитина з інвалідністю, які перебувають на квартирному обліку, зазначених у списках, наданих службою у справах дітейЯмпільської райдержадміністрації Сумської області та Ямпільським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сумської області.

На даний час управлінням соціального захисту населення Ямпільської райдержадміністрації Сумської області проводиться робота з визначеними особами щодо подання пакету документів, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 р. № 616, та права їх вибору або придбання житла або виплату грошової компенсації.

Довідково: вартість 1 кв. метра по Сумській області становить 11 116 гривень, гранична площа придбаного житла – 31 кв. метр загальної площі на особу та додатково 10 кв. метрів, якщо особа має інвалідність.