1 вересня Свеській інтернет-газеті «Селищний Вісник»  виповнюється два роки з моменту заснування.

«Селищний Вісник» – свеська незалежна і некомерційна газета, діяльність якої спрямована на донесення інформації до жителів Свеси, її аналіз та обробка. Виходить вона не в звичному паперовому вигляді, а в електронному.

Незважаючи на свій молодий вік Свеська інтернет-газета стала основнимзасобом передачі інформації про селище, щоденно розповсюджуючи інформаційну продукцію для своїх читачів.Дивлячись на сучасний дизайн видання, постійне оновлення новин, рівень матеріалів «Селищний Вісник», без перебільшень, можна назвати одним з найкращих сайтів Ямпільщини. На сторінках www.svesa.org.ua  можно знайти регулярно поновлювану та свіжу інформацію, завдяки чому інтернет-газету щотижня відвідує близько тисячі унікальних користувачів. Редактори та кореспонденти співпрацюють з усіма установами та організаціями селища. Своєю діяльністю Свеська інтернет-газета неодноразово привертала увагу регіональних засобів масової інформації, де отримала позитивну оцінку журналістів.

З нового року буде організовано ряд нових проектів: онлайн-конференції, де читацька аудиторія сайту на пряму може поспілкуватися з впливовими діячами району; інтерв’ю та опитування. Крім того, продовжимо спецпроект «Відомі особистості селища», в якому розповімо про людей, які залишили слід в історії Свеси.

За ці два роки багато людей приймало участь в житті газети, серед них підприємці, працівники установ та організацій селища, учителі. Висловлюю їм велику вдячність.

Редактор Свеської інтернет-газети Максим Ковальов

error: Content is protected !!