Сьогодні вийшли з обігу монети номіналом 1, 2 і 5 копійок

Про це  під час прес-брифінгу розповів заступник Голови Національного банку України Сергій ХОЛОД

За словами заступника Голови Нацбанку з 1 жовтня українці не зможуть використовувати монети 1, 2 та 5 копійок для здійснення розрахунків готівкою. «Але це не привід для хвилювання. Упродовж наступних трьох років усі зможуть обміняти ці монети на монети та банкноти інших номіналів у банках та у Національному банку», – сказав він.

Обміняти монети дрібних номіналів громадяни зможуть без обмежень  та безкоштовно на монети та банкноти інших номіналів у сумах, кратних 10 копійкам, упродовж наступних трьох років: упродовж першого року з дати вилучення їх з обігу та до 30 вересня 2020 року включно – в усіх відділеннях українських банків; упродовж трьох років з дати вилучення їх з обігу – до 30 вересня 2022 року включно – у Національному банку та уповноважених банках (Ощадбанк, ПриватБанк, Райффайзенбанк Аваль).

Вилучені з обігу монети номіналами 1, 2 та 5 копійок будуть утилізовані Національним банком через знищення на них мотивів зображень на спеціальному обладнанні, а метал піде на переплавку.

1 thought on “Сьогодні вийшли з обігу монети номіналом 1, 2 і 5 копійок

  1. Давно пора, деньги обесценились, что на эти монеты ку п ишь?!

Comments are closed.