На ремонт доріжок в дитячому садочку «Малятко» витратять 1,2 мільйона гривень

Про це інформує офіційний сайт Ямпільської селищної ради

З  01 жовтня 2019 року розпочалися роботи з капітального ремонту доріжок на території ДНЗ ясла-садок «Малятко» в смт Ямпіль. Роботи ведуться за кошти державного бюджету, надані як субвенція для підтримки малих міст і селищ районного значення.

Як тільки-но вийшла Постанова (10.07.19 р.) про надання субвенції, селищна рада замовила виготовлення ПКД на роботи. Проектна організація ФОП Якименко В.І. з м. Шостка виготовила в борг проект, підрядна організація ФОП Богатиренка В.С. з м. Суми сплатила кошти за отримання експертного звіту і вже 30 вересня завезли техніку для здійснення робіт. У перші дні підрядна організація виконає підготовчі роботи – викорчує  старі  бордюри, пеньки та корні з тополь,  які були видалені Ямпільською селищною радою  ще у травні місяці, викопають 2 колодязі і установлять 6  зливних решіток для скиду води в центральну мережу, виконають капітальний ремонт відмостків у приміщенні закладу, завезуть щебінь та пісок, а потім приступлять до укладання тротуарної плитки.

Загальна вартість робіт, згідно проектно-кошторисної документації по ремонту доріжок на території ДНЗ ясла-садок «Малятко» складає 1 276 602,00 грн.