На Схему планування території Ямпільського району витратили вже понад 300 тисяч гривень, потрібно ще 160 тисяч

Про це стало відомо з інформації, яку Ямпільська районна державна адміністрація подала на чергову сесію районної ради

Вже було проведено оновлення топографічної основи карт масштабу 1:25000 на суму 119,950 тис. гривень, а державним підприємством «НДПІ Містобудування» проведено роботу з розроблення другого етапу Схеми планування на суму 195,922 тис. гривень.

Документ було представлено на засіданні Сумської обласної архітектурно-містобудівної ради, де його було рекомендовано до затвердження після виправлення зауважень від Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій. Розробником внесено відповідні зміни та направлено їх на повторне погодження. У березні 2019 року Управлінням державної служби України  з надзвичайних ситуацій у Сумській області погоджено Схему планування території Ямпільського району.

На сьогоднішній час необхідно провести стратегічну екологічну оцінку Схеми планування території Ямпільського району відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» від 20.03.2018 № 2354-VІІІ, орієнтована вартість якої складає 100 тис. гривень. Після узгодження даного питання необхідне проведення експертизи документації, орієнтована вартість якої складає 60 тис. гривень, та її подальше затвердження Ямпільською районною радою.

3 thoughts on “На Схему планування території Ямпільського району витратили вже понад 300 тисяч гривень, потрібно ще 160 тисяч

  1. таке враження що схема золотом вкрита .судячи з розцінок.

Comments are closed.

error: Content is protected !!