В Ямполі планують провести відлов собак

Про це повідомляє Ямпільська селищна рада   

У  жовтні з Харкова приїде спеціальна бригада, яка на замовлення селищної ради, здійснить відлов тварин у смт Ямпіль з послідуючою передачею їх у КП «Центр поводження з тваринами». Усіх собак, які знаходяться без власника на території, особливо в районі центральних вулиць, буде виловлено.

«Якщо не бажаєте втратити чотирилапого друга – утримуйте на ланцюгу. Повернення з «Центру поводження з тваринами» коштуватиме дорого», – попереджає селищна влада.

10 thoughts on “В Ямполі планують провести відлов собак

 1. Надо максимально сообщить об этой акции общественным организациям, которые занимаются защитой животных. Пусть проконтролируют этот процесс.

 2. Зробили заявку на 5 собак,відлов кожної з яких коштує селищу 2000 грн.
  Не важко порахувати, що за 5-х собак селище заплатить 10000 грн.
  Чому на ці кошти не стерилізувати майже всіх собак селища?
  Чому сільрада подає інформацію, що приїде бригада,якщо насправді приїде ФОП і в Харкові про цей відлов нічого не чули?!
  Питання до селищного голови!

  1. Шановний “Громадянин”, а не підскажете будь ласка яким чином ви збираєтесь проводити стерилізацію (методом відриву у “польоті”, чи магічних заклинань, шаманство тощо…)? Це поперше, а інша проблема в тому, що позбавлення “функціоналу” для продовження роду у тварин не позбавляє їх зубів та здатності збиратись шайками та наносити покуси. Все в наш час коштує чималих коштів, але не потрібно фантазій. Відлов, стерилізація та утримання с спеціальних питомниках, ці процедури прописані в законодавстві саме в такому порядку (Google на допомогу), а Ви в свою чергу можете взяти у часть у фінансуванні цих процедур на добровільних началах, а не займатись дописуванням коментарів…

   1. Игорь,вот дог-хантеров в Ямполе еще не было. С почином,неуважаемый. А теперь по существу.Каким образом проводят стерилизацию,ты хочешь узнать?А поинтересуйся в соседних районах,в соседних областях. Там,где собаки ходят с бирками на ухе.В том же Харькове стерилизуют,прививают и выпускают.Говорю,потому что живу там время от времени.К твоему сведению стерилизация животных снижает их агрессивность. Это что касается собак. А теперь о тебе. Комментировать или не комментировать здесь-не тебе решать. Ты,кстати,тоже любитель пописАть, я смотрю. И довольно агрессивный любитель. Так что подумай о стерилизации тоже,подумай))))))увидишь как упадет уровень агрессии. Если надо помочь финансово-обращайся,помогу на добровольных началах))))Удачи

    1. Саме це я i мав на увазi, законнi процедури = догхантери, Л-логiка. Хочу порадiти за мiсто Харкiв, бо в ньому такi розумнi бродячi тварини, якi самостiйно вiшають бiрки собi на вуха, а можливо i володiють навиками хiрургiв, тож їм и платити нічого не потрібно. Цікаво, а чи всі дописувачі на ім”я Ігор агресивні… P.S. Стережіться лагідних Харківських псів, зацілують…

 3. Якщо селищній раді нікуди кошти діти і вона не цінує свою репутацію, то хай робить цю безглузду справу. Очевидно, що більшість собак вб’ють, та ще й оплатять це вбивство з наших кішень. Не можуть громади скільки років створити, а як відмивати кошти, то добре навчилися- то на дахах будинків, то на собаках.

  1. Возьми их к себе и воспитуй , сэкономишь бюджетные деньги

 4. Всі такі грамотні, може Ви і рахунок оплатите за лікування після нападу бродячої собаки.

  1. При чому тут лікування після нападу собаки? Ситуації різні бувають. Хтось може з дерева впав, так що тепер всі дерева треба повирізати? Думайте мозгами. А тепер цитата з газети “Самопоміч” за 30.09.19. Стаття “Чотири лапи. Чому в Україні масово вбивають безпритульних тварин, і коли їхнє життя буде захищено законом?”
   “Найнегуманнішим містом, яке набуло живодерського іміджу-це Харків”, розповідає Марина Маркова, віце-президент “Асоціації зоозахисних організацій України”. Понад 90% безпритульних тварин харківський притулок “Центр поводження з тваринами” присипляє. “Більшість харків’ян введені в оману, оскільки вони думають, що в місті є притулок. Насправді більшість тварин, які потрапляють сюди, усипляють”. “Масове вбивство безпритульних тварин, насамперед собак і котів перетворилося на бізнес. Вони намагаються кожного року отримати бюджет на фінансування. Директор цього центру заявляє, що функції комунального підприємства- очищення міста від бездомних тварин, а не центр порятунку тварин.

Comments are closed.