На Ямпільщині проживає 7300 пенсіонерів

Начальник управління соціального захисту населення Ямпільської райдержадміністрації Сумської області Олена ТЕРЕНТЬЄВА на апаратній нараді при голові Ямпільської райдержадміністрації проінформувала про соціальний захист ветеранів та людей похилого віку

На даний час в Ямпільському районі проживає 7300 пенсіонерів, з них пенсіонерів за віком – 5685 осіб.

Відповідно до соціального статусу, ветеранам війни станом на 01.10.2019 було надано пільги на оплату житлово-комунальних послуг на суму 1245,41 тис. гривень, до Дня Перемоги у 2019 році виплачено разову грошову допомогу 618 ветеранам війни на суму 606,7 тис. гривень, покрито витрати на поховання 4 осіб внаслідок війни та учасників бойових дій на суму 2,0 тис. гривень (обласний бюджет).

Також за рахунок надходження путівок з Міністерства соціальної політики України забезпечено санаторно-курортним лікуванням 1 ветерана війни. Станом на 01.10.2019 на обліку перебуває 3 особи. Доповідачем було зазначено, що останнім часом спостерігається тенденція до зниження кількості бажаючих, що обумовлено їх поважним віком та станом здоров’я.

Протягом 2018-2019 років проведено роботу щодо оформлення 18 громадян похилого віку, які за станом здоров’я потребували стороннього догляду, побутового обслуговування та медичної допомоги до будинку-інтернат.

На даний час управлінням соціального захисту населення Ямпільської райдержадміністрації Сумської області продовжується робота в даному напрямку, щоб дана категорія громадян не залишалась поза увагою.

1 thought on “На Ямпільщині проживає 7300 пенсіонерів

Comments are closed.

error: Content is protected !!