Ямпільська поліція затримала КАМАЗ з краденим лісом

Вісім метрів кубічних свіжозрізаної деревини перевозив пізно увечері 29-річний житель одного з сіл району. Однак працівники поліції викрили його, і відкрили за фактом незаконної вирубки сосен кримінальне провадження. 

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області 

Подія сталася пізно увечері поблизу одного з сіл Ямпільського району. Під час відпрацювання території обслуговування працівниками сектору реагування патрульної поліції зупинили на автодорозі вантажівку КАМАЗ, і виявили в її причепі деревину. За попередніми підрахунками, 29-річний водій перевозив 8 м3 дерев породи «сосна».

«Викритий у незаконній порубці лісонасаджень молодий чоловік два роки тому вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічного злочину, проте, вочевидь, не покаявся, – коментує Віталій Єрохов,  начальник Ямпільського відділення поліції. – Зараз він від будь-яких пояснень відмовляється. Слідчі кваліфікували його дії за ознаками статті  246 КК України та проводять досудове слідство».

Наразі в рамках кримінального провадження встановлюється розмір завданих державі та навколишньому середовищі збитків. «Лісорубу» може загрожувати до 3 років позбавлення волі.

5 thoughts on “Ямпільська поліція затримала КАМАЗ з краденим лісом

  1. Воровство леса в районе контролирует Агролес. По селам работают бригады черных лесорубов, которые рубают и везут лес на пилорамы. Нал оседает в карманах всем известных людей. Менты об этом не могут не знать((((

  2. Это происходит почти каждый день.Лесники сами себе возят тот же самый лес и отпускают его брату,свату,куму это все делается как днём так и ночью и нету им никакого наказания.

  3. Как минимум замешано человека 3. Посадили одного, дело закрыли и палку заработали. Получается надо найти еще 2 как минимум, но их же искать уже не будут.

Comments are closed.