Суд стягнув з ямпільчанина 11,5 тисяч за прострочений кредит в ПриватБанку

В 2017 році наш земляк уклав договір кредитування з банківською установою на 4 400 гривень, а сплатити йому доведеться майже втричі більше

Відповідне рішення 9 жовтня прийняв Ямпільський районний суд

В судовому процесі було встановлено, що кредитор не виконав умов договору кредитування і своєчасно не розрахувався з ПриватБанком, що призвело до появи заборгованості і штрафних санкцій.

6 thoughts on “Суд стягнув з ямпільчанина 11,5 тисяч за прострочений кредит в ПриватБанку

 1. Чистої води лохотрон. Розводять в основному людей які не обізнані з законодавством. Рекомендую земляку найняти професійного адвоката і подати апеляцію. Всі аргументи банку розсиплються. Штрафні санкції йому не прийдеться платити- це наглість банку.

  1. Рекомендую адвоката Сергій Гула з Білої Церкви, він є у Фейсбуці. Аналогічні справи він часто виграє у Приватбанка.

 2. Малоімовірно, що боржник підписував кредитний договір з приватбанком (підписана заява про встановлення кредитного ліміту та видача картки не є письмовим договором, що передбачений ЦК УКраїни).
  За практикою Верховного суду відповідач, у цьому випадку, не повинен сплачувати проценти за користування коштами та неустойку, а повинен повернути банку тільки тіло “кредиту”, якщо він цього не зробив, сплачуючи “відсотки” та “пеню”.
  Якщо ж відповідач здійснював будь-які платежі банку поверх тіла кредиту, то він переплатив і має право повернути собі зайво сплачені кошти за останні 3 роки шляхом подання позову до банку.
  Практикуємо зниження стягуваної суми до 100% + повернення зайво сплаченого.
  Тел: 0503028645; 0671241018 Правозахисник Давидко І.А.

  1. Вы хотите сказать, что можно безвозмездно взять деньги в пользование у банка? Очень сомневаюсь.

 3. Как же вы твари любите жить в кредит. Халява бывает только в сказке – идите работайте Давыдка. Правозащитник херов

 4. Підтримаю Давидко І.А. і молодець, важливо у нашій не правовій державі мати такіх, фафіців, бо я кобилу купляв під кредит за 35% відсотків, 20 тисяч за кобилу, 7 тисяч -приватбанку,щоб працювати і по квоті особи з інвалідностю устроїти працювати. В європі кредит 3-5% відсотків, громадську організацію реєстрував за кредит: ноутбук, прінтер, колонки усилювача звука. Працювати у рободателю побпробуй утриматись на роботі при капіталістичному законодавсті, бо і їдуть з України працювати, тільки не кожен там інша законодавство.

Comments are closed.