В Ямполі зник 59-ти річний мешканець Гремячки

Останній раз чоловіка бачили 4 жовтня в Ямполі. Він  залишив   на станції технічного обслуговування свій автомобіль і за ним не повернувся.  Місце його перебування досі залишається невідомим. Поліція вживає всіх заходів, аби розшукати  безвісті зниклого і розраховує на допомогу небайдужих громадян.

rzsh001

Про безвісті зниклого 59-річного Олександра Мельника в поліцію повідомила родичка. За її словами, чоловік четвертого жовтня поїхав з села Гремячка до Ямпіля і назад не повернувся. Місце його перебування залишається невідомим, а мобільний телефон відключений.  

На розшук зниклого чоловіка зорієнтований особовий склад Ямпільського відділення поліції. Відповідне орієнтування з описом зовнішності та фотокарткою розіслане у всі відділи та відділення поліції Сумщини. Правоохоронці перевіряють місця можливого знаходження чоловіка, опитують його знайомих та сусідів.

rzsh002

Крім того правоохоронці встановили, що Олександра бачили останнього разу на станції технічного обслуговування автомобілів у Ямполі, де він залишив на ремонт свою машини. За словами робітників, він обіцяв повернутися за годину, але так і не прийшов.  

rzsh003

На вигляд розшукуваному 55-60 років, зростом 160 см, худорлявої статури. Має сиве волосся, темні очі та вуса.  

Поліція закликає всіх громадян не бути байдужими. Якщо комусь відома будь-яка інформація, що допоможе в розшуку Мельника Олександра Івановича, прохання повідомити до Ямпільського відділення поліції за адресою: вулиця Спасо-Преображенська, 15, або за телефонами: (05456) 2-12-60 (чергова частина), або на цілодобову лінію служби «102». 

1 thought on “В Ямполі зник 59-ти річний мешканець Гремячки

  1. 4 октября пропал, а в местном СМИ объявили 16-го. Несколько оперативнее надо быть. Каждый час важен.

Comments are closed.