«Розпочати хоча б з обезбур’янення». Ямпільський активіст звернувся до селищної та районної влади

Олександр Савченко просить при формуванні програми соціально-економічного розвитку на наступний рік передбачити можливість облаштування лижеролерної траси в районі спортивного комплексу, власником якого є Ямпільська районна рада

-Таку трасу варто облдаштувати на території між спортивним комплексом та колишньою «Сільгоспхімією», як це і планувалось в попередні роки, – розповідає активіст. – Там є всі умови для цього. Окрім того, можна згодом встановити стовпи освітлення, бо взимку, коли темніє рано, кататися на лижах ямпільчанам ніде.  

Активіст запевняє, що не перший рік намагається достукатися до керівництва району з такою пропозицією, але всі його намагання марні.   

-В цьому році я звертався з пропозиціями до голови районної ради, голови райдержадміністрації, першого заступника, заступників. Ми домовились в березні провести нараду, але ситуація не зрушила з мертвої точки. Перед Днем фізичної культури та спорту я запрошував їх до спорткомплексу на каву, але ніхто не прийшов…

За словами Олександра Савченка, розпочати можна хоча б з обезбур’янення території, яка зараз не дозволяє проводити навіть змагання з бігу.

-Я прошу передбачити в бюджеті підпорядкованих структур фінансування на придбання матеріальних ресурсів (паливо і інші розхідні матеріали для мотокоси). За такого підходу територія буде мати вигляд поля для гольфу, а у зворотному випадку – все залишиться, як є.

1 thought on “«Розпочати хоча б з обезбур’янення». Ямпільський активіст звернувся до селищної та районної влади

  1. Шановний Олександре! Нажаль у бюджеті Ямпільського району не передбачені кошти для облаштування лижеролерної траси, адже основна частина коштів у сумі 200 тис. грн. була спрямована на будівництво туалету в Ямпільському РЦДЮТ.

Comments are closed.