Російський пропагандист Корчевніков отримав  православну премію з рук А. Деркача, -ЗМІ

Про це пише інтрнет – видання «Данкор»

Раніше ЗМІ повідомляли про візит в Україну скандальновідомого ведучого телеканалу «Росія 1» Бориса Корчевнікова, який був запрошений на кінофестиваль православного кіно «Покров». Президентом цього кінофестивалю є народний депутат Андрій Деркач.

Сьогодні ж в мережі з’явилась фотографія на якій народний депутат  вручає нагороду Корчевнікову.

Коментуючи приїзд російського пропагандиста голова Меджлісу кримсько-татарського народу Рефат Чубаров написав: «Якого біса? Хто сьогодні з числа керівників спецслужб готовий дати роз’яснення і понести відповідальність за те, що прямий пособник російської окупації Криму безкарно перетнув кордон України і настільки ж безкарно гуляв по Києву? Що? Ви не знаєте, про кого я веду мову?

Тоді дивіться: «У 2014 Борис Корчевников отримав орден « За заслуги перед Вітчизною» I ступеня – за високий професіоналізм і об’єктивність у висвітленні подій в Республіці Крим».

6 thoughts on “Російський пропагандист Корчевніков отримав православну премію з рук А. Деркача, -ЗМІ

  1. Почему я не удивлён?!! Может потому, что Деркач выпускник академии КГБ в Москве? Может потому, что голосовал за законы Януковича? Может потому, что он ненавидит Украину?

  2. Дон Андриано прежде всего политик. Одной рукой он жертвует на лечение раненых украинских воинов, а другой обнимает тех, кто разжигает эту бойню.

  3. Коли ці мавпи стануть людьми нарешті…

  4. Мавпи никогда не станут людьми.Сами за него голосовали-теперь не плачьтесь

  5. Данкор потявкал и что дальше?! Въехал и выехал спокойно… Плюнули в лицо псевдопатриотам!

  6. Стадо приматов-которых большинство голосует за политическое животное – я таковым не являюсь но вынужден жить среди них…Браво Стус.

Comments are closed.