Вартість природнього газу може зрости для мешканців Сумщини

ПАТ «Сумигаз» заручився підтримкою Сумської обласної ради і домагається підвищення тарифу на транспортування блакитного палива відразу на 85%

НКРЕКП, яке зараз розглядає подання від підприємства, ще не затвердило нові тарифи «Сумигазу». Але до питання планують повернутися вже найближчим часом.

Як повідомляє інтрнет – видання «Вас шанс», 7 жовтня глава правління ПАТ «Сумигаз» Костянтин Тацкій, представляючи тарифи на розгляд комісії, зазначив, що громадські слухання в Сумській області пройшли без зауважень – як за тарифом, так і по інвестпрограмі підприємства, попросивши затвердити обидві позиції.

Але заступник губернатора Іван Боршош в режимі відеозв’язку висловив протилежну позицію:

– Сумська облдержадміністрація не погодила підвищення тарифів і інвестиційну програму підприємства, так як жодне зауваження чи побажання ОДА та громадськості, які були направлені «Сумигазу» листом від 9 серпня, не були враховані. Саме тому ми просимо провести додаткове відкрите обговорення цього рішення.

– Але в НКРЕКУ документ був поданий, на слуханнях були присутні представники облради, і протокол був підписаний без зауважень, – зазначив Костянтин Тацкій.

– Вони вам подали не той протокол, – заперечив Іван Боршош. – У вас протокол від 25 лютого, а я говорю про останній протокол від 12 серпня і про наш лист від 9 серпня.

Однак заступник голови облради Тетяна Головко заявила, що протокол був підписаний представником облради, область погоджується з необхідністю зміни тарифу і приведення його до економічно обґрунтованого рівня і пропонує його прийняти.

У підсумку за результатами засідання НКРЕКП розробила проект рішення про погодження тарифу. Але цей документ схвалять тільки після повторного обговорення, долучитися до якого запрошують представників влади і громадськості.

4 thoughts on “Вартість природнього газу може зрости для мешканців Сумщини

  1. Люди поверили Зеле, что тарифы на газ упадут. Учителя, что зарплата вырастит до 4 тысяч долларов, медики, что прекратится сокращение … Чувствую себя дураком, стыдно, что голосовал

  2. Жадность Сумыгаза – безгранична, раньше повышали – опять на что то ссылались, теперь снова ищут какой то повод , хотя по факту скорее просто жадность компании и их руководства

  3. -Король литр-Лесь Подервянский.Пророчий шедевр про невігласів з правом голосування.Освічуйтесь.

  4. Афони вы .Радуйтесь теперь.Вот вам халявный газ и т.д

Comments are closed.