🔥Ямпільським медикам заборгували 347 тисяч гривень за серпень

Про це під час апаратної наради в обласній державній адміністрації повідомила директор Департаменту фінансів Олена Батраченко

«По Ямпільському району заборгованість складає 347 тисяч гривень. При цьому, вона декларується, як виплата матеріальної допомоги медичним працівникам», – зазначила Олена Геннадіївна.

Директорка департаменту порадила місцевій владі вирішити питання з заборгованістю на місцевому рівні. За її словами, необхідні кошти в бюджетах району для цього є.  

«В смт Свеса – 614 тисяч гривень на рахунках, в смт Ямпіль – 311 тисяч, в с. Воздвиженське – 218 тисяч, в с. Паліївка 251 тисяча, в с. Шатрище 570 тисяч… Я вважаю, що та сума загалом в 513 тисяч гривень по матеріальній допомозі може бути вирішена власними силами. А то ми її показуємо і в незабезпеченості, і в заборгованості, вона не змінюється у нас протягом трьох місяців», – заявила Олена Батраченко

«Річ у тому, шановні, що скільки б ми не зверталися до центральних органів виконавчої влади щодо виділення додаткового ресурсу. Доки вони, відкриваючи казначейські рахунки, бачать залишки, які у нас є, питання вирішуватись не буде. Я вже говорила, що ми маємо 20 мільйонів незабезпеченість і майже півмільярда на рахунках місцевих бюджетів. Там ніхто не розбирається в якому бюджеті конкретно висять ці залишки. В цілому по області є такі кошти? – Будьте ласкаві вирішуйте питання на місяцях!», -підсумувала виступаюча.     

2 thoughts on “🔥Ямпільським медикам заборгували 347 тисяч гривень за серпень

  1. Я не заперечую медицина, це одне з найголовніших питань, але місцеві бюджети не можуть всі гроші виділити на районну лікарню, бо тоді в селах та селищах району взагалі нічого не робиться, також в кожному селі та селищі є свої ФП та ФАП, на які також потрібно виділяти кошти, а скинути проблему на інші плечі дуже легко.
    Потрібно провести дослідження, навести статистичні данні скільки грошей дійсно можуть виділити місцеві бюджети, а не просто сказати: “ну у вас гроші є так рішайте самі”.

  2. Що 1933 рік повертається? Тоді з села вимели все зерно, а зараз хочуть забрати останні копійки.
    Директорка департаменту майте совість!

Comments are closed.