Кандидат в очільники Сумської ОДА позбавляється зв`язків, – ЗМІ

Про це інформує інтернет – видання sumy.today

Станом на 17 жовтня Сергій Лєонов, якого Офіс Президента рекомендував Кабміну на посаду голови Сумської ОДА, згідно даних реєстру юридичних осіб, був співзасновником ТОВ «Блок Енерго» разом з екс-головою Сумської ОДА Анатолієм Єпіфановим і депутатом обласної ради Олегом Бояринцевим (якого називають близьким до нардепа Андрія Деркача):

2

А вже станом на 21 жовтня Лєонова у засновниках товариства, згідно даних того ж реєстру юридичних осіб, не значиться:

3

Нагадаємо, Сергій Лєонов був проректором інституту бізнес-технологій «УАБС» СумДУ. У 2010 році захистив дисертацію «Інвестиційний потенціал банківської системи: методологія формування та використання» та став доктором економічних наук.

Народився Сергій Лєонов на Сумщині у 1976 році. У 1999 році закінчив економічний факультет Сумського державного університету. Є кандидатом економічних наук зі спеціальності «Економіка та управління науково-технічним прогресом, доцентом кафедри менеджменту». В УАБС працював з 2001, на кафедрі – з 2005 року.

Сергій Лєонов одружений на доньці ректора СумДУ Тетяні Васильєвій, яка займає посаду директора навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького СумДУ.

Про те, що саме Сергія Лєонова Офіс Президента рекомендує призначити головою Сумської ОДА, повідомляв на свої сторінці нардеп Олексій Гончаренко.