Уряд погодив кандидатуру на голову Сумської ОДА

На голову Сумської облдержадміністрації Уряд погодив кандидатуру Пащенко Інни Олексіївни.

За даними інтернет – видання http://sumy.today , Інна Пащенко працювала заступником міського голови Конотопа і звільнилася у січні цього року. Вона є керівником Конотопської міської організації політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”, членом виконкому обласної організації цієї партії. Є головою громадської організації “Агенція регіонального розвитку  Сіверського регіону України”. Була приватним підприємцем з основним видом діяльності “видання журналів і періодичних видань” з 2013 по 2018 рік.

Пащенко Інна народилася 4 квітня 1968 року в селі Новоселівка Конотопського району. З 1986 по 1991 роки навчалася  в Київському національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова, спеціальність «Вчитель математики та фізики».  З 1994 по 1997 рік – в КНЕУ, спеціальність «Фінанси».  З 2004 -2007 роки – навчання в магістратурі та аспірантурі ПВНЗ «Європейський університет» (м. Київ) за спеціальностями «Економіка підприємства», «Математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці».

З 1991 по 2012 рік була  викладачем дисциплін економіко-математичного циклу у Конотопському політехнічному технікумі КІ СумДУ та в ПВНЗ «Європейський університет», керівник профспілкових організацій цих навчальних закладів, автор підручників для вишів.