Ямпільський колектив отримав перемогу на театральному фестивалі в Прилуках

Про це Ямпіль.INFO повідомили в районному центрі культури та дозвілля

«Осінь… Прекрасна, яскрава пора, коли природа зачаровує своїми фарбами, хочеться творити щось прекрасне, чаруюче. А що може бути захоплюючим, ніж мистецтво, а особливо театр… Драма, комедія, , водевіль, феєрія, безліч сюжетів, історій, чарівний світ думок, фантазій, мрій і сподівань. Ми не змогли залишитися осторонь гарної театральної події, яка покликала нас до чудового міста Прилуки. Саме там, 24 – 27 жовтня, відбувся Всеукраїнський відкритий фестиваль театрального мистецтва «Театральна осінь».

До Прилук приїхали дитячі та дорослі театральні колективи з різних куточків України. Дуже важко було обрати переможців, адже кожен колектив демонстрував свою найкращу роботу. Оцінювало творчі роботи колективі-учасників поважне журі, до складу, якого увійшли: провідний методист театрального жанру Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заслужений працівник культури України, член національної Спілки театральних діячів Тетяна Скубченко, завідувач кафедри режисури естради, театралізованих видовищ та цирку і актор театру Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва Руслан Никоненко, провідний майстер сцени, актор Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім.. Т.Г.Шевченка, заслужена артистка України Антоніна Баглій, український актор та режисер, кавалер орденів слави і милосердя, Національної спілки кінематографістів України, народний артист України, голова журі Володимир Талашко.

Аматорський драматичний колектив «Водевіль» Ямпільського районного центру культури та дозвілля (керівник Олександр Кузьменко), презентував на розсуд глядачам та членам журі комедію реалізм в двох діях «Рожеве павутиння», автор Яків Мамонтов. Існує думка, що гарна та робота, від якої отримуєш задоволення. Можемо сказати, що виступаючі на Прилуцькій сцені ми отримали велике задоволення від гри, від глядачів і взагалі від атмосфери, яка панувала в залі Прилуцького міського будинку культури. За рішення журі наш колектив отримав перемогу в номінації «За творчий пошук», за що був нагороджений дипломом та кубком.

Ми отримали велике задоволення від подорожі. Подивились гарні вистави, здійснили екскурсію місто і привезли додому перемогу, гарний настрій та натхнення ще більше і завзятіше працювати далі, творити прекрасне», – йдеться в повідомлені РЦКД.

1
3
4

1 thought on “Ямпільський колектив отримав перемогу на театральному фестивалі в Прилуках

Comments are closed.