Питання розглянули в ході колегії райдержадміністрації

Генеральний директор ПрАТ «Свеський насосний завод» Павло Кульбака зазначив, що у зв’язку із закінченням терміну дії договору з надання послуг водопостачання та водовідведення та неможливістю його продовження у зв’язку зі скрутним фінансовим становищем підприємство з 1 квітня 2019 року припинить надання даних послуг та не нестиме відповідальність за можливі наслідки.

Протягом 2019 року до Свеської селищної ради неоднарозово були направлені листи з проханням в терміновому порядку розглянути питання щодо подальшого забезпечення водопостачання та водовідведення селища.

Також варто зазначити, що вищезазначене проблемне питання неоднарозово було розглянуто на засіданнях комісії з ТЕБ та НС та обговорювалось під час робочих зустрічей головиЯмпільської райдержадміністрації Сумської області з керівництвом Свеської селищної ради.

Проте, незважаючи на критичний стан ситуації , депутати селищної ради відмовляються приймати рішення про передачу до комунальної власності територіальної громади об’єктів водопостачання та водовідведення, що може призвести до надзвичайної ситуації в селищі навесні 2020 року.

«Необхідно звернутись до Свеської селищної ради з пропозицією розглянути на черговій сесії питання про приймання/передачу до комунальної власності територіальної громади селища Свеса об’єктів водопостачання та водовідведення», – наголосила голова Ямпільської райдержадміністрації Сумської області Ірина ПАНЧЕНКО.

error: Content is protected !!