Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Ямпільська центральна районна лікарня» Вадим БОЙЧУНЬ проінформував про стан реалізації медичної  реформи на Ямпільщині

Про це інформує офіційний сайт райдержадміністрації

«Протягом звітного періоду до комунального некомерційного підприємства «Ямпільська центральна районна лікарня» надійшло позабюджетних надходжень на суму 998,2 тис. гривень», – доповів Вадим Олександрович.

З метою покращення матеріально-технічної бази були придбані комп’ютерні комплектуючі на суму 6, 1 тис. гривень. Для покращення лікувально-діагностичної бази було закуплено матеріали для проведення лабораторних досліджень на загальну суму 88,3 тис. гривень.

За рахунок коштів Національної служби здоров’я України  було закуплено обладнання на суму 37,0 тис. гривень, придбано 2 транспортні засоби на суму 628,0 тис. гривень. За рахунок вільного залишку медичної субвенції придбано 6 комп’ютерів у зборі на суму 69,8 тис. гривень для роботи лікарів вторинної ланки.

З метою удосконалення кадрової політики за рахунок коштів районного бюджету було придбано 2 квартири для лікарів комунального некомерційного підприємства «Ямпільська центральна районна лікарня».

Вадим Бойчунь зазначив, що залишається ряд проблемних питань, а саме: незабезпеченість коштами на виплату заробітної плати медичним працівникам, укладення угод з Національною службою здоров’я України  для первинної і вторинної ланки. Матеріально-технічна база для надання лікувальних послуг населенню не в повній мірі відповідає вимогам Національної служби здоров’я України, що значною мірою впливає на погодження та виділення коштів. Також відсутність коштів для утримання позаштатної чисельності працівників фельдшерсько-акушерських пунктів, які на сьогодні утримуються за рахунок коштів місцевих рад.

«При формуванні пропозицій до бюджетних розрахунків буде обрахована лише штатна чисельність медичних працівників в рамках наявних коштів, як первинної так и вторинної ланки», – зазначив Вадим Олександрович.

2 thoughts on “Для лікарів Ямпільської ЦРЛ придбали дві квартири

  1. А прокуратура перевірила кому і за яку суму були куплені ці квартири? Чи треба звернутися за порадою Зеленського до НАБУ?
    Як вам не соромно, ви ж постійно говорите, що у вас немає коштів. Але виявляється для своїх людей все є.

Comments are closed.

error: Content is protected !!