Сьогодні інтернет – видання Шостка.INFO сповістило, що Служба автомобільних доріг у Сумській області оголосила тендер на проведення ремонту автодороги Шостка-Ямпіль, який планується провести за 232,5 млн. гривень.

Видання пов’язує ремонт з ім’ям народного депутата Ігоря Молотка, який, цитата, «виступає лобістом цього проекту».

При цьому, інформація про виділення коштів з державного бюджету на цю дорогу не надходила.

Додамо, що в 2017 році в системі Прозорро також оголошувався тендер на ремонт дороги  Шостка – Ямпіль, але мешканці регіону ремонту так і не дочекалися. Адже, Служба автомобільних доріг в Сумській області не змогла знайти підрядника, який взявся б за ремонт сумнозвісної дороги. Після цього виділені кошти перенаправляй на інші магістралі області.

В 2018 році обласною владою також анонсувався ремонт цієї автодороги. Зокрема, начальник управління інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації Володимир Дудченко заявив про виділення 20 мільйонів на проведення таких робіт, але вони так і не відбулись. На питання журналістів нашого видання чиновник відповів: «це (заява щодо ремонту дороги Шостка – Ямпіль, – ред) було 5.02 2018 року, розраховували на одне, а отримали інше… Вибачаюсь».

Ми і надалі слідкуватимемо за ситуацією навколо ремонту дороги Шостка – Ямпіль.  

3 thoughts on “Тендер на дорогу Шостка – Ямпіль: чи дочекаються ямпільчани ремонту?

  1. Молоток работает, а мы повыбирали идиотов, что в Раду, что в облсовет…

  2. Ви ж і понавибірали. Хто вибрав Деркача? Він би ніде не пройшов в Раду, тільки в наших лісах, де люди плачуть за радянським союзом і не навчалися критично мислити.

  3. Критично мислити- це,мабуть, коли пенсіонер почеше голову, що на пенсію не прожити, і йде хоч куди небудь працювати? А ще город, ліс – ягоди гриби, тощо. А хтось у найми до тих, хто найбільше нагріб, і тепер гребе- деревину, рибу…Рівгіст, громадяни, потрібна не всім. Та ще комусь і війна потрібна. Мисліть…критично.

Comments are closed.

error: Content is protected !!