4 вересня о 17:45 на лінію екстреного виклику «101» смт. Ямпіль надійшло повідомлення про пожежу господарчої споруди в с. Орлівка.
Власниця господарства була неподалік, коли побачила густий стовп диму над сараєм, впритул до якого розташовані гараж та інші господарчі споруди. Жінка не гаючи часу викликала рятувальників. Тим часом вогонь швидко поширювався.
На гасіння залучили два відділення МНС та місцеву пожежну команду. Вогнеборцям вдалося врятувати автомобіль, який знаходився вже у палаючому гаражі та заготовлені на зиму дрова. Використавши майже 23 тони води, пожежу повністю ліквідували.
Як з`ясувалося, незадовго до пригоди 5-річна донька господарки гралася на подвір`ї. Забавлялася дитина сірниками, пустощі з якими призвели до пожежі.
На щастя, в даному випадку ніхто не постраждав. Проте працівники МНС застерігають, що впродовж року на території області внаслідок пожеж загинула одна дитина, ще чотири – травмовані. Для попередження таких випадків не залишайте малечу без нагляду та роз’яснюйте дітям основні правила безпечної поведінки.

error: Content is protected !!