Протягом року для шкіл району придбали 9 інтерактивних дошок

Пріоритетом в галузі освіти на сьогодні є забезпечення реалізації освітньої реформи в рамках концепції «Нова українська школа»

Про це інформує офіційний сайт райдержадміністрації

«З метою організації освітнього процесу відповідно до стандартів початкової загальної освіти нової Української школи придбано 9 ноутбуків, 9 інтерактивних дошок, 159 одномісних учнівських комплектів, 9 комплектів для сканування та ламінування, дидактичний матеріал», – прозвітував начальник відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської райдержадміністрації Сумської області  Олег ПРОЦЕНКО

Доповідачем було проінформовано, що протягом звітного періоду в районі було створено 2 опорні школи та визначено лише 2 філії даних опорних шкіл.

Серед проблемних питань Олег Васильович виділив основні –  незабезпеченість коштами на виплату заробітної плати працівникам освіти, подальша оптимізація, оновлення матеріально-технічної бази навчальних закладів для надання якісних та безпечних освітніх послуг.

2 thoughts on “Протягом року для шкіл району придбали 9 інтерактивних дошок

  1. Не знаю, чи прочитає хто коментар, але візьміть до уваги, що часто ті дошки не використовуються для навчання учнів, хіба що для якихось певних заходів. Воно й не дивно- вдень при відкритих вікнах на них нічогісінько не видно. Навіть з передніх парт. Так що поки сподіваємось на сумління і здібності вчителів гарно пряснювати і писати крейдою на дошці.🤷‍♀️

Comments are closed.