Відповідно до Районної програми зайнятості населення на 2012-2014 роки в 2012 році заплановано створити 230 нових робочих місць. За січень-червень 2012  року створено  187 робочих місць, з них у фізичних осіб створено найбільше.  Планове завдання виконано на 81%.

На території Свеської селищної ради при заплануванні створити 105 нових робочих місць, фактично створено – 84 робочих місця, в тому числі: 9 осіб за рахунок самостійної організації підприємницької діяльності,  64 трудових договорів укладено з найманими працівниками, у юридичних осіб – 11 (Свеська селищна рада – 7 осіб; Свеський комунальний заклад “Палац культури зі спортивною залою та бібліотекою” Свеської селищної ради –  4 особи).

На території Ямпільської селищної ради при заплануванні створити 50 нових робочих місць, фактично створено – 43 робочих місця, в тому числі: 9 осіб за рахунок самостійної організації підприємницької діяльності, 29 трудових договорів укладено з найманими працівниками, у юридичних осіб – 5 (ТОВ „БФ Монтаж-дизайн А” – 3 особи, ПП “Ямпіль-Інвест” – 2 особи).

На території Дружбівської міської ради при заплануванні створити   40 нових робочих місць, фактично створено – 37 робочих місць, в тому числі:  5 осіб за рахунок самостійної організації підприємницької діяльності, 30 трудових договорів укладено з найманими працівниками, у юридичних осіб – 2 (КП «ЖФ Дружба» – 2 особи).

Проведений аналіз показників ринку праці по створенню нових робочих місць в районі свідчить про те, що співвідношення створених робочих місць (187) до ліквідованих становить 3,9%, в порівнянні до аналогічного періоду минулого року співвідношення становить – -1%.

На території Свеської селищної ради  створено (84), що на 17 робочих місць більше ніж ліквідовано (67), на території Ямпільської селищної ради ліквідовано (46), що на 3 робочих місця більше ніж створено (43), на території Дружбівської міської ради ліквідовано (44), що на     7 робочих місць більше ніж створено (37), на території Чуйківської сільської ради створено (5), що на 2 робочих місця більше ніж ліквідовано (3), на території Воздвиженської сільської ради створено (3), що на 2 робочих місця більше ніж ліквідовано (5). Поточного року завдання по створенню робочих місць виконується 9 сільськими радами: Дорошівською, Чуйківською, Воздвиженською, Марчихинобудською, Микитівською, Степненською, Шатрищенською, Усоцькою, Орлівською. Поставлене завдання не виконується 4 сільськими радами: Білицькою, Княжицькою, Паліївською, Антонівською, де за звітний період не створено жодного робочого місця. 

error: Content is protected !!