В Шостці працівники міліції розшукують двох жінок. Останні підозрюються в скоєні шахрайства, які під приводом «зняття порчі» забрали всі гроші та золоті прикраси у 18-річної жительки Ямпільського району. За підрахунками правоохоронців сума збитку становить 61 тисячу гривень, а покаранням за цей вид злочину може стати трирічне ув’язнення.
До правоохоронців звернулась18-річна Аліна, яка просила допомогти розшукати двох шахрайок, які її так підло обманули. Свою розповідь розпочала з того, що сама вона з смт. Свеси Ямпільського району, що кожного дня вона вимушена їздити в Шостку на лікування: «Нещодавно, дорогою до медичного закладу я зустріла двох жінок. Ніяких підозр вони не викликали, запитали у мене котра година, а коли я відповіла, почали розказувати мені, що я маю серйозні проблеми зі здоров’ям. Вони вгадали, тож, я почала слухати»…
Під час розмови одна з жінок представилась провидицею. Вона говорила, що на родині Аліни «порча» і вона може її зняти. І, запропонувавши свої послуги, додала, що ритуал потрібно провести негайно, адже пізніше може статись трагедія.
Дівчина погодилась. Спочатку їй сказали, що потрібно лише пройти кілька перехресть разом з ворожкою, адже саме в цей час, нібито, вона читала молитву для зняття «порчі». Проте, як виявилось «прокляття» було настільки сильним, що для завершення ритуалу потрібні ще гроші та золоті вироби з дому.
Як розповідала потім Аліна працівникам міліції, спочатку вона засумнівалась в правильності своїх дій, аж раптом в розмову втрутилась ще одна жінка, яка нібито була пацієнткою провидиці. Вона запевнила дівчину, що Олена Петрівна, а саме так звати «добродійку», грошей за допомогу не бере, що гроші та золоті прикраси їй потрібні лише для ритуалу, після чого вона їх може знов забрати.
Зустрітись домовились через кілька годин. За цей час дівчина разом зі спільницею «провидиці» на ім’я Галина мала з’їздити додому та привезти платок, в якій вона повинна була покласти всі гроші та золоті прикраси, а ще-свою фотографію. Для більшої переконливості Галина також продемонструвала їй схожий згорток, мовляв, ти не думай, що тебе дурять…
Зустрілись як і домовлялись о 17 години на центральній площі міста. Ворожка розпитала Аліну як саме вона робила вузлик, а коли дівчина відповіла розповіла, та ще й розізлилась. «Ти все переплутала. Нічого не вийде», – кричала вона. Навіть хотіла піти геть, аж тут знов за Аліну заступилась Галина, яка вмовила провидицю все ж таки допомогти дівчині та пішла у своїх справах. Зловмисниця наказала їй віддати все що вона принесла та погуляти десь півгодини містом. Після чого Аліна мала прийти до неї додому та забрати всі свої речі.
Ворожка вказала їй свою адресу мешкання, але коли дівчина прийшла, двері відчинили інші люди. І тільки тоді довірлива Аліна зрозуміла, що її ошукали.
Сьогодні працівники міліції за цим фактом порушили кримінальну справу за ст. 190 КК України «Шахрайство» та склали фотороботи зловмисниць.
Міліціонери звертаються до громадян! Якщо Вам відомо місцезнаходження цих жінок або Ви впізнали їх за фотороботами – просимо звертатись до найближчого відділу міліції, або зателефонувати за номерами: (054) 4-67-28, 4-69-80, 4-64-02, або на «102».


Прикмети: на вигляд 40 років, зріст 168-170 см, волосся темне, рівне, на скронях явні впадини. Була одягнена: темні бриджі, жилет, мала при собі велику темну жіночу сумочку на змійці невизначеної форми, босоніжки темні на тонкому каблуці, відкриті, ступню закривали 3 смужки. Мова російська, виділяла букву «Г».
Прикмети спільниці: на вигляд 43-45 років, зріст 165 см, волосся світле, колоріроване (темний, коричневий, світлий ). Була одягнена: світла футболка в тонку смужку (на випуск), джинси прямі сірого кольору, мала при собі прямокутну замшеву темну сумку з довгими ручками, на сумці нашиті ромби по всій довжині.
Та щоб не потрапити в подібну ситуацію, правоохоронці радять не довіряти незнайомцям, які пропонують свою допомогу та просять за це гроші, які вони обов’язково обіцяють повернути. Краще навіть з ними не спілкуватись, адже в більшості випадків такі розмови призводять до великих втрат.

error: Content is protected !!