В 2019 році на облік Служби у справах дітей потрапило 9 дітей з неблагополучних сімей

Начальник служби у справах дітей Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області Оксана ЛЕВЧЕНКО на апаратній нараді при голові Ямпільської райдержадміністрації доповіла про роботу служби у справах дітей Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області.

Про це інформує офіційний сайт райдержадміністрації

Оксана Володимирівна зазначила, що за результатами виконання завдань проводилася робота по виявленню та постановці на облік служби у справах дітей Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах з причин неналежного виконання батьками батьківських обов’язків, вчинення насильства над дітьми.

Так, у 2017 році на відповідний облік було поставлено 19 дітей із 9 сімей, у 2018 році – 17 дітей із 7 сімей, за поточний період 2019 року – 9 дітей із 6 сімей, фактів, що могли призвести до загрози життю та здоров’ю дітей не виявлено.

Також Оксана Володимирівна наголосила про стан захисту житлових прав дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку служби та підсумовуюче вищезазначене внесла пропозиції підготувати проект розпорядження голови Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області «Про соціально-правовий захист дітей, які проживають на території району».

2 thoughts on “В 2019 році на облік Служби у справах дітей потрапило 9 дітей з неблагополучних сімей

  1. И это еще о некоторых “благополучных” семьях Вы не знаете…или не хотите знать!

    1. А вы придите в службу по делам детей и напишите письменное обращение, выложив известные Вам факты о неблагополучных семьях, и обязательно будет выход в такие семьи и проверка исполнения родительских обязанностей.

Comments are closed.