В адміністрації збираються розробляти більш ефективні програми розвитку підприємництва

Членами колегії Ямпільської райдержадміністрації розглянуто проблемні питання щодо реалізації розвитку малого та середнього підприємництвав Ямпільському районі

Про це інформує офіційний сайт райдержадміністрації

«Станом на 01.11.2019 в районі налічується 830 суб’єктів підприємницької діяльності. Переважним видом діяльності фізичних осіб – підприємців залишається торгівля, в ній зайнята найбільша кількість підприємців, що пояснюється високою оборотністю коштів в цій галузі. У районі працює стаціонарно 206 об’єктів роздрібної торгівлі та 29 об’єктів побутового обслуговування населення», – проінформувала начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Ямпільської райдержадміністрації Сумської області Світлана ЛЕОНТЕНКО.

Голова Ямпільської райдержадміністрації Сумської області Ірина Панченко зазначила, що враховуючи відсутність заяв від підприємців на неодноразово оголошенийЯмпільською райдержадміністрацією Сумської області конкурс з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах,та її неефективність, необхідно внести пропозицію на розгляд сесії Ямпільської районної ради про призупинення дії Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Ямпільському районі на 2017-2020 роки.

«Вважаю, що необхідно опрацювати питання щодо  розроблення Районної програми для підтримки підприємців Ямпільського району з урахуванням особливостей діяльності підприємців Ямпільщини», – говорила Ірина Анатоліївна.

3 thoughts on “В адміністрації збираються розробляти більш ефективні програми розвитку підприємництва

  1. была бы нормальная программа человеку со стороны, рядовому предпренимателю туда было бы не попасть

  2. Что за коммент- милейший ты настрочили.Сплошная тавтология и отрицание отрицания.Какой-то биполярный субьективный идеализм . Проверьтесь срочно в психдиспансере.

Comments are closed.