В Ямполі планують відремонтувати шлюз на Івотці

Близько 240-250 тисяч гривень витратять на ремонт шлюзу №6 на річці Івотка, який розташований на околиці Ямполя в урочищі «Затон».

Як стало відомо Ямпіль.INFO, це питання на апаратній нараді в Сумській обласній державній адміністрації  підняла в.о. губернатора області Ірина Купрейчик.

-Нашим Департаментом спільно з фахівцями Регіонального офісу водних ресурсів в Сумській області було проведено декілька нарад щодо спроможності пропуску води та технічного стану шлюзу №6 в Ямпільському районі, – зазначив директор обласного Департаменту ЖКГ, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сергій Луговий. -Також це питання було опрацьовано з Ямпільською районною державною адміністрацією. На теперішній час ямпільскою адміністрацією визначена комісія з питань техногенної, екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В протоколі якої був чітко  визначений стан водоймища та шлюзу №6. Я отримав від Регіонального офісу водних ресурсів проектну документацію, на цьому тижні ми плануємо провести комісію, де буде вирішено питання по фінансуванню зазначених заходів. Необхідний обсяг фінансування 240-250 тисяч гривень, запитом ямпільська адміністрація просять 140 тисяч гривень.  

– Всі акти підписані, наші люди працюють в комісії, проектна документація передана Луговому, – зазначив начальник Регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області Олексій Гордійко. -Ми беремо на себе співфінансування в розмірі 100 тисяч гривень. Я зобов’язуюсь це зробити.

-Прийде весна, буде паводок і ви не будете знати, що робити, коли територія буде підтоплена. Тож, треба швидко вирішувати це питання, – підсумувала в.о. голови Сумської обласної державної адміністрації Ірина Купрейчик.

сс (1)

1 thought on “В Ямполі планують відремонтувати шлюз на Івотці

  1. Ситуація дійсно критична. Ціла вулиця Дачна потерпає- бо вода зникає в колодязях.

Comments are closed.