Сталкери, або одна зимова подорож

Ямпільське інформаційне агентство разом з автором проекту «Без людей» Едуардом Барановим пропонують до вашої уваги репортаж з селища Привокзальне.

Під час нещодавньої подорожі річкою Кремля, де колись стояли, забуті невдячними нащадками, хутори – Петренків, Федотів, Яришкін та Войтів, ми домовились наступного разу піти в до Привокзального. Де, як розповів Едуард, він нетривалий час працював вантажником «Міжрайбази».

Сказано – зроблено. По першому снігу ми рушили навпростець до станції Янпіль. Те, що ми побачили на місці колись великої організації, де були працевлаштовані не лише мешканці Привокзального, а і районного центру, сусідніх сіл Імшана та Усок – потрапило в об’єктив фотокамери. Ми, як законослухняні громадяни, не перетинали огородження з колючого дроту з попередженням про те, що територія охороняється. Але те, який вигляд має колишня «Міжрайбаза» та територія навколо неї – ви можете побачити на світлинах з фотокамери Едуарда.

Щодо нашої думки з цього приводу, то кожен залишився при своєму. Можливо, так і повинно було бути. Але загальна картина дійсно нагадує одну відому зону відчуження.

12
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

News Reporter

9 thoughts on “Сталкери, або одна зимова подорож

  1. Страшно смотреть. Там на станции прошло мое детство. На базу бегали в столовую за мороженным и вкусными котлетами . На базе работало много знакомых и родственников. А дом для сотрудников базы был для всех завидным жильем , с туалетом и ванной в квартире. А теперь пустота …Никого нет.

  2. Не розумію-де дописувач побачив тут зачьотню шютку. Не всі читачі шановного ресурсу є фанами дебільного квартального гумору. Згадую й сам азіятів з залізничних військ СРСР що будували лінію до хімскладу та й саму потужну інфраструктуру бази . Чомусь не зберегли цю спадщину та не примножили. Іздіть- й далі обслуговуйте хана зі Сходу або пана з Заходу якщо не маєте розуму та гідності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *