Ямпільська райрада вимагає зберегти районну лікарню, відтермінувавши медичну реформу

Депутати ухвалили відповідне звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та народного депутата Деркача

На сесії були присутні медичні працівники та голови територіальних громад району. Після виступів ініціаторів звернення, розпорядників коштів районного бюджету, представників лікарні та депутатів було надано слово громадськості.

Заслухавши всі виступи, депутати ухвалили текст звернення.

«У результаті реформи, яку розпочав ще минулий уряд, такі райони як наш по Україні можуть залишитися без медичної допомоги взагалі. Закриття медичних закладів призведе до масових скорочень працівників, що вкотре поставить їх та їхні сім’ї на межу виживання, а населення, особливо в сільській місцевості, буде позбавлено конституційного права на охорону здоров’я, медичну допомогу, ефективне і доступне медичне обслуговування… З метою уникнення порушень соціально-економічних інтересів, зниження соціальної напруги серед населення Ямпільського району, запобігання закриття медичних закладів та масових скорочень працівників медичної галузі просимо Вас відтермінувати впровадження медичної реформи вторинної ланки до завершення аналізу пілотного проекту на Полтавщині та розглянути можливість покращення матеріально-технічної бази медичних закладів», – зазначається у документі.

До речі, депутати довірили спеціальній редакційній комісії допрацювати текст. Тож, остаточний варіант звернення буде оприлюднено найближчим часом.

2 thoughts on “Ямпільська райрада вимагає зберегти районну лікарню, відтермінувавши медичну реформу

  1. Ямпільчани вам що пофіг буде лікарня чи ні? жодного коменту! що повинно статися щоб розбурхати це соне царство?

  2. Спочатку треба реформувати процесс будівництва інфраструктури та доріг, а тоді закривати заклади. А чому мовчать працівники медицини? Чому ніхто не протестує в центрі міста? Чому не збирають підписи? Їм байдуже?

Comments are closed.